G2A.COM łączy siły z napastnikiem Robertem Lewandowskim

0
120
Robert Lewandowski twarzą G2A. Będzie reklamować cyfrowy gaming. (zdjęcie: PowerUps, x)

G2A.com, największy na świecie rynek rozrywki cyfrowej, z dumą ogłasza długoterminową współpracę z gwiazdą futbolu Robertem Lewandowskim.

Lewandowski to dwukrotny zdobywca nagrody Piłkarza Roku FIFA, napastnik FC Barcelony oraz kapitan reprezentacji Polski, prywatnie jest również fanem gamingu, co czyni go idealnym ambasadorem G2A.COM, łączącym światy sportu online i offline.

CZYTAJ NA PL.SPORTEN.COM – Lewandowski przeszedł do historii. Przed nim dokonało tego tylko 4 piłkarzy!

Z 30 milionami użytkowników w 180 krajach, G2A.COM oferuje ponad 75 000 produktów cyfrowych. Celem tej współpracy jest demokratyzacja rozrywki cyfrowej i udostępnienie jej każdemu, niezależnie od miejsca zamieszkania, tożsamości, wieku, albo sytuacji życiowej.

„Gry i tradycyjne sporty są dla każdego” – powiedział Bartosz Skwarczek, założyciel G2A.COM. „Robert doskonale ucieleśnia nasze wartości, łącząc świat fizyczny i cyfrowy.”

„Gaming i sport mają ze sobą wiele wspólnego – są dostępne dla wszystkich, niezależnie od wieku czy sytuacji życiowej. Kto byłby lepszym ambasadorem dla tej więzi cyfrowego i fizycznego świata, niż Robert Lewandowski – ikona sportu i jednocześnie zapalony gracz. Robert jest także światowym wzorem do naśladowania zarówno dla młodszego jak i starszego pokolenia, wpisując się idealnie w nasze firmowe wartości. Nie mam jakichkolwiek wątpliwości, że nasza współpraca z Robertem jest idealnym sposobem by dotrzeć do nowych publiczności i dostarczyć naszym użytkownikom i użytkowniczkom nowych emocji” – dodał Skwarczek.

CZYTAJ NA F7SPORT.PL – Juventus nadal prowadzi rozmowy z potencjalnym następcą Wojciecha Szczęsnego

Jako ambasador G2A.COM, Lewandowski będzie obecny w globalnych kampaniach, konkursach, ofertach specjalnych i ekskluzywnych treściach, wzmacniając synergię między sportem i grami.

„Cieszę się, że będę miał przyjemność być ambasadorem marki G2A.COM, wiodącego światowego marketplace’u z cyfrową rozrywką. Gaming jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi rozrywki i jestem pod wrażeniem jaką pozycję wypracowało sobie G2A.COM na globalnym rynku. Cyfrowa rozrywka jest już nieodłączną częścią naszej codzienności i jako sportowiec oraz gracz z ciekowością obserwuję dalszy rozwój esportu i gamingu. Jestem przekonany, że tradycyjny sport i aktywność fizyczna mogą się nie tylko rozwijać równolegle ze światem cyfrowym, ale także, że te dziedziny mogą wspierać się wzajemnie. Aktywność G2A.COM w zakresie sportu i esportu jest tego znakomitym przykładem. Te światy mają ze sobą wiele wspólnego – chodzi w nich o dobrą zabawę, emocje, ale także dostępność dla wszystkich zainteresowanych” – powiedział Lewandowski.

CZYTAJ: Dlaczego warto regularnie uprawiać sport? 8 ważnych powodów!