Gadżet kuchenny sprawia, że gotowanie i przechowywanie jajek jest łatwe i przyjemne

0
679

Peleg Design to firma projektująca i sprzedająca różnorodne, niepowtarzalnie wyglądające produkty przeznaczone do użytku w domach, biurach i innych pomieszczeniach mieszkalnych.

W tym roku firma zaskoczyła swoich klientów, wypuszczając nowy wielofunkcyjny pojemnik na jajka o nazwie „Eggbears”. Wynalazek przypomina grupę sześciu uroczych misiów.

Więcej informacji: peleg-design.com | Facebook | Instagram

Ten nowy gadżet kuchenny umożliwia gotowanie, podawanie i przechowywanie jajek w nieznośnie uroczy sposób.

Zdjęcie: Peleg Design
Zdjęcie: Peleg Design

Te małe brązowe misie to gadżet kuchenny 3 w 1. Przede wszystkim sprawiają, że gotowanie jajek jest dziecinnie proste, ponieważ nie trzeba uważać na rozpryskiwanie gorącej wody i „łowić” jajka łyżką po ugotowaniu. Tak, nie musisz już martwić się oparzeniem rąk gorącą wodą lub parą.

„Początkiem inspiracji „Eggbears” było samo jajko. Kolor i kształt jajka przypomina brzuch niedźwiedzia. Jednocześnie szukaliśmy rozwiązania usprawniającego proces gotowania kilku jajek jednocześnie. Kiedy połączyliśmy nową formę z nową funkcją, narodziła się rodzina misiów. Teraz używanie tych produktów zapewnia komfort w kuchni, od gotowania po przechowywanie jajek, wszystko w zabawny sposób ”- powiedział Peleg Design.

Czytaj: Naklejka na lodówkę: dodaj trochę radości do swojej kuchni

Gadżet kuchenny sprawia, że gotowanie jajek jest trochę łatwiejsze, ponieważ nie trzeba „łowić” ich łyżką po ugotowaniu.

Zdjęcie: Peleg Design
Zdjęcie: Peleg Design

Ponadto tych sześciu małych przyjaciół pozwala ci podawać gotowane jajka rodzinie lub przyjaciołom w najbardziej uroczy sposób. Poza tym w lodówce można również przechowywać jajka w „Eggbears”.

„Eggbears” narodziło się w wyniku niesamowitych opinii i reakcji, jakie otrzymaliśmy na temat „Egguins” (taki sam gadżet, tylko z pingwinami w roli głównej), który został wprowadzony na rynek około rok temu”- poinformowała firma.

„Egguins” działa najlepiej z białymi jajami, ponieważ brzuch pingwina jest biały, ale zauważyliśmy, że wiele osób używa „Egguins” do brązowych jaj, co nie przyniosło takiego samego efektu. Postanowiliśmy więc zaprojektować kolejną wersję, która będzie wyglądać świetnie zarówno z białymi, jak i brązowymi jajkami. Po burzy mózgów wpadliśmy na pomysł niedźwiedzi i był on doskonały!”

Dzięki temu gadżetowi możesz podawać i przechowywać jajka na twardo w najbardziej uroczy sposób.

Peleg Design
Peleg Design

„Świat Peleg Design kręci się wokół trzech podstawowych zasad: funkcjonalności, estetyki i humoru. To świat motywowany ciągłą ciekawością, którego wyraźnym celem jest przekształcenie tego, co kiedyś było przeciętną koncepcją, w innowacyjne i naprawdę ekscytujące doświadczenie”- opisuje siebie firma na swojej stronie internetowej.

Peleg Design
Peleg Design

Okazuje się, że firma Peleg Design została założona w 2004 roku przez Shahara Pelega, który posiada tytuł licencjata w zakresie projektowania i architektury wnętrz.

Peleg Design ma do wyboru jeszcze „Egguins”:

Peleg Design

Czytaj: Goście tego hotelu jedzą śniadanie z żyrafami

johannesfloe.com – Art to remember