Gdzie jest Pływający Ogród Kwiatowy? I dlaczego jest popularny?

0
695

Myśląc o podróżowaniu, wiele osób przenosi się do Japonii, aby cieszyć się spokojem tego kraju. Z dala od zgiełku miejskiego życia, Japonia ma teraz zupełnie nowe miejsce do zwiedzania, które jest całkowicie związane z naturą.

Nowy Pływający Ogród Kwiatowy w Japonii skłonił wielu entuzjastów przyrody do odwiedzenia tego kawałka raju na ziemi.

Dla tych, którzy chcą odwiedzić Japonię, ten ogród to nowy powód, aby jak najszybciej odwiedzić tej kraj. TeamLab z siedzibą w Tokio stworzył światowej sławy kolektyw diod LED, projekcji i pejzaży dźwiękowych.

Latem w Japonii został uruchomiony nowy Pływający Ogród Kwiatowy. Nie przypomina jednak żadnego innego ogrodu, z którym mieliście styczność bądź o którym słyszeliście. Ten konkretny ogród składa się z 13 000 żywych kwiatów orchidei i jest zderzeniem technologii i sztuki. Gdy wejdziesz do ogrodu, otrzymasz fascynujące i oszałamiające doświadczenie, które przeniesie Cię mentalnie do innego świata natury.

Storczyki zwisają z sufitu i rosną wzdłuż niewidzialnych drutów, dzięki czemu wyglądają, jakby unosiły się w powietrzu. Pod hasłem „Unoszący się ogród kwiatowy; kwiaty i ja jesteśmy z tego samego korzenia, ogród i ja jesteśmy jednym” teamLab rozprzestrzenił swoją magię.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Twitter

Gdy zbliżasz się do storczykowej kurtyny, magia zaczyna działać. Kwiaty uruchamiane przez czujniki powoli zaczynają rosnąć, dając poczucie wejścia w zupełnie nową przestrzeń. Technolodzy stworzyli przestrzeń z prawdziwymi storczykami, które pracują z technologią, która za nią stoi. Gdy kwiaty uniosą się w górę, zwiedzający mogą poruszać się po instalacji i zwiedzać to miejsce.

Ponieważ jednak kwiaty poruszają się powoli, odwiedzający muszą nadążyć za ich prędkością podczas wędrówki po Pływającym Ogrodzie Kwiatowym.

Czytaj: Dla tych, którzy znają te sekrety, orchidee zawsze kwitną cudownie!

Twitter

Poza tym żywe storczyki mogą żyć bez gleby i są dostępne w wielu kolorach i gatunkach. Lustrzane podłogi odzwierciedlają wizerunek orchidei, dając poczucie, że kwiaty Cię otaczają z każdej strony. Bez wątpienia japoński Pływający Ogród Kwiatowy zyskuje popularność na całym świecie.

Twitter

Polecam również: Kawachi Fuji Garden – zobacz najpiękniejszy ogród na świecie! Niesamowite bogactwo kolorów i barw.