Glitter butts – to najgorętszy nowy trend na lato!

0
825

Glitter butts – tak został nazwany najnowszy letni trend. Chodzi z pewnością o dodanie blasku Twojemu życiu. Trend ten nie jest dla nieśmiałych osób lub dla osób zainteresowanym siadaniem.

Cekiny i brokaty stały się synonimem sezonu festiwalu muzycznego Coachella, a ludzie wykazują się ogromną kreatywnością, jeśli chodzi o przyozdabianie ciała. W ubiegłym roku uczestnicy festiwalu zaczęli pozbywać się swoich bluzek, bikini i biustonoszy, decydując się na świecący brokat i przyklejane świecidełka. Nazwano to „Glittery boobs”.

W tegoroczne wakacje hitem jest „Glitter butts”. Niezaleźnie od tego, czy zdecydujesz się grać bezpiecznie i założysz stringi, czy też pójdziesz na całość i będziesz całkowicie bez bielizny, całość wygląda jak warstwowy blask, przyklejone cekiny i klejnoty ozdobne, do momentu aż Twój tyłek zostanie całkowicie przysłonięty, a raczej oświecony blaskiem cekinów.

Marka Go Get Glitter założyła konto na Instagramie Go Get Glitter, gdzie można obejrzeć mnóstwo zdjęć płci pięknej ozdobionej cekinami. Wygląda na to, że coraz więcej kobiet zrzuca spodnie i bieliznę na rzecz tyłka ozdobionego brokatem. Marka stworzyła nawet własne projekty, pokazując zalotne zdjęcia w mediach społecznościowych.

– Chodzi o to, aby być kreatywnym, wolnym i kochać swoje ciało, w którym się znajdujesz, co jest przesłaniem, które chcieliśmy przedstawić ludziom, gdy stworzyliśmy ten wizerunek – mówi Sophia Levy, wizażystka i współzałożycielka marki Go Get Glitter dla MarieClaire.com

Kto wie – może bielizna klejnotów będzie kolejnym trendem? Aż strach pomyśleć…

Feeling #peachy in the Palm Springs sunshine!?☀ #COACHELLA

Post udostępniony przez ✨GO GET GLITTER✨ (@gogetglitter)

There’s a million fish in the sea, but I’m a mermaid???

Post udostępniony przez ✨GO GET GLITTER✨ (@gogetglitter)