Głos tego chłopaka sprawia, że ma się ciarki na całym ciele. Taki talent to prawdziwy dar!

0
2759

Mówi się, że każdy człowiek posiada nieodkryte talenty. Niektórzy mają ich więcej, niektórzy mniej. Jedni umieją opowiadać żarty, drudzy pięknie rysować, kolejni niesamowicie tańczyć, szybko czytać, naśladować głosy piosenkarzy lub ptaków, a jeszcze inni pięknie śpiewać. 

Dziś skupimy się na śpiewaniu, ponieważ ten młody chłopak ma niesamowity głos. Słuchając jego śpiewu ma się ciarki na całym ciele.

Dimash Kudaibergen

Dimash Kudaibergen urodził się 24 maja 1994 r., pochodzi z Kazachstanu. Jego głos to prawdziwy klejnot. Ten chłopak utwierdza w przekonaniu, że niektórzy są stworzeni do tego, aby być na scenie, aby zachwycać, wzruszać, oczarowywać.

Obojętnie w jakim konkursie, albo w jakim talent-show wystąpi – Dimash wygrywa praktycznie każdy konkurs, w jakim weźmie udział. Jest niezwykle wrażliwy, utalentowany i przystojny. Ten kazachski śpiewak podbija serca ludziom na całym świecie.

Od małego uwielbia śpiewać

Kudaibergen zaczął występować w młodym wieku, śpiewając i grając na fortepianie w różnych miejscach i konkursach przez całe dzieciństwo. Zdobył znaczącą popularność w Kazachstanie i krajach postsowieckich w 2015 r., po tym jak został zwycięzcą Grand Prix Slawistycznego Bazaru w Witebsku na Białorusi.

W 2015 i 2016 roku Kudaibergen występował w różnych krajach europejskich i azjatyckich, a w 2016 odbył trasę koncertową po Kazachstanie, nazywając ją „Niezapomniany dzień”, ze swoją własną piosenką o tej samej nazwie. W 2016 roku otrzymał nagrodę „Pop Artist” na ceremonii rozdania nagród People’s Favorite w Kazachstanie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: COŚ NIESAMOWITEGO! MILION DZIECI MEDYTOWAŁO W TAJLANDII W INTENCJI POKOJU NA ŚWIECIE. – f7dobry.com

Kudaibergen zyskał sławę w Chinach dzięki udziałowi w popularnym show „Hunan TV Singer 2017”, nadawanej co tydzień od 21 stycznia do 22 kwietnia 2017 roku. Rywalizując z uznanymi piosenkarzami, dotarł do finału i zakończył jako drugi. Wygrał odcinki 1, 2 i 6, z jego występami „SOS d’un terrien en détresse”, „Opera 2” i „Adagio”.

Jego występy z Singera były widoczne na liście Fresh Asia Music, w tym jego singiel „Unforgettable Day”. Jego singiel „Eternal Memories”, motyw przewodni do filmu Battle of Memories, osiągnął numer jeden na wykresie QQ iTunes w dniu premiery.

W 2017 roku Dimasha wystąpił w licznych programach telewizyjnych i publicznych wydarzeniach w Chinach, Kazachstanie i Francji.

27 czerwca 2017 roku, w związku z Expo 2017, przeprowadził swój pierwszy solowy koncert na dużą skalę – Bastau (Początek) w Astanie w Kazachstanie, bilety wyprzedały się ekspresowo, przybyło około 30 000 ludzi, a chłopak zdobył tylko entuzjastyczne recenzje.

5 oktaw i 9 półtonów

Kudaibergen znany jest z szerokiego zakresu wokalnego, obejmującego 5 oktaw i 9 półtonów. Jego zasięg dociera do dolnych nut rejestru barytonowego, aż do najwyższych nut sopranowych i do rejestru gwizdków. Jego najniższą notowaną nutą jest F2, a jego najwyższą notowaną nutą jest D8.

Chociaż Kudaibergen został przeszkolony w zakresie śpiewu klasycznego i został zaproszony do pracy w Astana Opera, postanowił wykształcić karierę w muzyce współczesnej, łącząc elementy klasyczne i tradycyjną muzykę kazachską z muzyką pop.

Kudaibergen znany jest również ze śpiewania na żywo (bez synchronizacji ust) i śpiewania w wielu językach. Do tej pory śpiewał w języku kazachskim, rosyjskim, angielskim, mandaryńskim, francuskim, tureckim, ukraińskim, serbskim i włoskim. Posługuje się językiem kazachskim i rosyjskim oraz studiuje język angielski i mandaryński.

Posłuchajcie koniecznie tego nagrania:

Przeczytaj także wiele ciekawostek z Krakowa na naszej stronie f7krakow.pl

Zdjęcie i źródło: youtube.com