Goście restauracji są zachęcani do lizania ściany solnej podczas posiłku

0
234

Popularna restauracja Mission w Scottsdale w Arizonie cieszy się dużym zainteresowaniem, zachęcając odwiedzających do dosłownie lizania ściany wykonanej z różowej soli himalajskiej.

Jedną z ostatnich rzeczy, których można by się spodziewać w restauracji, przynajmniej takiej, która serwuje pyszne jedzenie, jest lizanie ściany, a jednak to właśnie robiło wielu bywalców restauracji Mission przez ostatnie 17 lat . I nie jest tak, że personel i kierownictwo o tym nie wiedzą, wręcz przeciwnie, to oni zachęcają do lizania ich słynnej ściany z różowej soli himalajskiej.

Położona na Starym Mieście w Scottsdale restauracja Mission od dawna słynie z pysznych potraw i różowego muru z soli zbudowanego wokół kuchni.

Według WLBT3, szef kuchni był tym, który wpadł na pomysł słonych skał, aby dodać ogólnej atmosfery tego miejsca i dać klientom nowy sposób delektowania się szotami tequili. Possać limonkę, polizać ścianę i wypić szota. Przynajmniej taki był pierwotny pomysł, ale ludzie zaczęli ją lizać bez względu na to, czy pili tequilę, czy nie.

Czytaj: Kulinarny festiwal „Europa na widelcu” powraca do Wrocławia!

Źródło: Facebook

Wiem, o czym teraz myślisz – czy lizanie publicznej ściany z soli nie jest niehigieniczne, nie mówiąc już o obrzydliwości? Według restauracji Mission sól himalajska ma właściwości samooczyszczające, więc ryzyko zachorowania jest niewielkie. A jeśli to nie było wystarczająco uspokajające, personel restauracji również regularnie czyści ściany.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Źródło: Facebook

Cóż, jeśli zawsze chciałeś polizać himalajską sól i jesteś w okolicy Scottsdale, wiesz, dokąd się udać.

Czytaj: Niesamowite korzyści ze spożywania różowej soli himalajskiej!

Źródło: Facebook