Hindus porzucił żonę i syna, aby poślubić krowę

0
268

Na świecie jest tak dużo ludzi, że zawsze znajdzie się ktoś, kto zrobi dziwną rzecz. W Indiach wydarzyła się dziwna rzecz.

Żonaty mężczyzna nie wahał się porzucić żony, ponieważ chciał poślubić krowę.

Dla większości z nas wyda się to niezrozumiałe, a nawet pomyślimy, że to szalone, ale dla Hindusa jest to życie, o którym marzył.

Powiedział, że jego krowa ma dobry wpływ na niego i poprawia jego stosunek do życia. Stał się też bardziej pozytywny, co zdaniem niektórych ludzi może być śmieszne, ale w oczach Hindusów jest to skrajnie normalne.

Ten Hindus mieszka w odległej wiosce. Bardzo wcześnie ożenił się z młodszą od niego dziewczyną i wkrótce mieli dzieci. Mężczyzna nie ma stałej pracy, większość jego pracy związana jest z przemysłem rzemieślniczym.

Gdy ma trochę pieniędzy, chodzi grać. Często przegrywa, a czasem nawet pożycza pieniądze, aby zaspokoić swoją niechęć do przegrywania. Ale rezultat jest taki, że zawsze wszystko przegrywa, i później nie ma znaczenia, czy jest komuś winien pieniądze. Po powrocie do domu przenosi emocje na żonę i dzieci.

Zdjęcie: min.news

Rodzice nie byli za bardzo dumni z syna, więc jego relacje z rodziną były bardzo sztywne, brakowało mu kontaktów, nie miał przyjaciół, nikt nie mógł słuchać jego cierpień, a mógł je opowiedzieć tylko krowom w rodzinie.

Krowa nie może mówić, nie może odpowiedzieć, ale za każdym razem potrafi uważnie słuchać wszystkiego, co mówi swoimi okrągłymi oczami. Czasami wydaje się, że rozumie ludzkie emocje. Krowy wystawiają języki, gdy indiańscy mężczyźni płaczą. Oblizując łzy.

Czytaj: Szczęśliwa krowa biegnie codziennie przywitać kobietę (WIDEO

Zdjęcie: min.news
Zdjęcie: min.news

Ponieważ przebywał z krowami od dłuższego czasu, a jego uczucia pogłębiły się, Hindus wpadł na śmiały pomysł poślubienia krowy, ponieważ nigdy nie traktował krowy jak zwierzęcia, tylko powiernika.

Wkrótce porzucił żonę i wydał wszystkie oszczędności swojego życia na uroczystą ceremonię ślubną z krową. Chociaż jego żona nie rozumiała jego zachowania, nie odważyła się temu sprzeciwić. Musisz wiedzieć, że zamężna Hinduska nie ma żadnego statusu, a wszystko musi załatwić jej mąż.

Zdjęcie: min.news

Hindus zaprosił na wesele całą wioskę. Chociaż byli trochę zdziwieni, nie byli zaskoczeni. Ceremonia zaślubin zakończyła się żywiołowo. Po ślubie prowadził bardzo wygodne życie, codziennie spędzając czas z krowami. Z biegiem czasu przestał hazardować, jego nastawienie do życia stało się pozytywne i stał się bardzo cierpliwy wobec swojej rodziny.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Zdjęcie: min.news

Chociaż zachowanie Hindusa jest niezrozumiałe, nie można zaprzeczyć, że sprawy idą w dobrym kierunku. Krowa jest odpowiednikiem jego duchowej motywacji do zmiany.

Czytaj: Lotnisko Kraków: nowe połączenia z Dubajem i Lubeką