Honda i MUJI współpracowali nad nowym rowerem elektrycznym

0
226
Honda MS01 oficjalnie zadebiutowała w Chinach. Źródło: Twitter

Honda i MUJI współpracowali nad nowym rowerem elektrycznym, który łączy funkcjonalność ze stylem.

W ostatnich latach rowery elektryczne stały się popularne wśród osób dojeżdżających do pracy. Jeśli nie musisz podróżować daleko lub w ekstremalnych klimatach, ten środek transportu może być zabawny i ekonomiczny. A teraz ci, którzy chcą roweru elektrycznego bez poświęcania wyrafinowanego stylu, mogą uzyskać to, co najlepsze z obu światów w Hondzie MS01.

Czytaj: Nowe punkty wypożyczania rowerów elektrycznych w Krakowie

Ten nowy rower elektryczny, wyprodukowany we współpracy z japońskim sprzedawcą MUJI, ma minimalistyczną estetykę i kluczowe funkcje dla podróży i zrównoważonego rozwoju. Podczas gdy Honda dostarczyła technologię do motocykla, dyrektor artystyczny MUJI, Kenya Hara, stał na czele projektu i oparł większość jego konstrukcji na rowerze typu H firmy MUJI. Honda MS01 zawiera kompaktowe pedały, uproszczoną kierownicę i światła LED z przodu.

Czytaj: Rowery elektryczne mogą rozwiązać problem ze smogiem

Źródło: Twitter

Dodatkowo rower wyposażony jest w silnik o mocy 400W, trójskładnikową baterię litową 48V/20Ah oraz zasilanie EBY. Może podróżować z prędkością do 25 km/h na godzinę przez maksymalnie 65 kilometrów, co oznacza, że wymaga ładowania tylko raz lub dwa razy w tygodniu i jest przyjazny dla środowiska. Obecnie Hondę MS01 można kupić tylko w Chinach za 4980 CNY (około 3500 zł).

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Honda współpracowała z minimalistyczną japońską marką lifestylową i odzieżową MUJI nad nowym rowerem elektrycznym o nazwie Honda MS01.

Źródło: Twitter