Hotel z niesamowitym gigantycznym akwarium

0
611

W lobby berlińskiego hotelu znajduje się gigantyczne akwarium, w którym żyje 2,5 tysiąca tropikalnych ryb. Przez środek akwarium kursuje winda, z której można podziwiać widoki.

Radisson Blu Hotel w Berlinie w Niemczech może wyglądać jak kolejny luksusowy hotel, jednak po wejściu do niego będziesz zachwycony największym na świecie wolnostojącym akwarium z rybami w hotelowym lobby w Berlinie.

AquaDom to największe na świecie cylindryczne akwarium. Ma 25 metrów wysokości i 12 metrów średnicy.

AquaDom to widok, który należy zobaczyć! Zawiera ponad milion litrów wody, rafę koralową i jest domem dla prawie 2600 ryb z 56 różnych gatunków.

Czytaj: Parkroyal – hotel i ogród botaniczny w jednym

Gigantyczny AquaDom. Źródło: Twitter

AquaDom jest utrzymywany przez Sea Life Berlin, który znajduje się tuż obok hotelu. Odwiedzający zarówno hotel, jak i Sea Life Berlin mogą odbyć zapierającą dech w piersiach przejażdżkę w tym jedynym w swoim rodzaju siedlisku morskiego życia.

Niestety goście nie mogą nurkować w tym fajnym akwarium. Możesz jednak wybrać się na dwupiętrową przejażdżkę windą przez środek AquaDom, podczas której uzyskasz pełny 360-stopniowy widok na ryby, a także nurków, którzy codziennie się nimi opiekują.

Czytaj: Goście tego hotelu jedzą śniadanie z żyrafami

Koniecznie zajrzyj na f7.pl