Hugh Grant przekazał ogromne kwoty na cele charytatywne

0
244
Hugh Grant okrzyknięty „Jezusem” po tym, jak po raz trzeci przekazał 10 000 funtów na cele charytatywne. Źródło: Twitter

Hugh Grant został nazywany „Jezusem” z powodu swojej ostatniej darowizny na cele charytatywne.

Hugh Grant został pochwalony przez człowieka, który zapewnia bezpłatne usługi hydrauliczne i grzewcze dla osób starszych i bezbronnych po tym, jak gwiazda hojnie przyczyniła się do sprawy.

James Anderson, założyciel organizacji charytatywnej Depher, okrzyknął Hugh „Jezusem” po tym, jak aktor przekazał 10 000 funtów za pośrednictwem GoFundMe.

Depher oferuje bezpłatne usługi grzewcze i hydrauliczne, a także zapewnia żywność i inne niezbędne artykuły potrzebującym.

Anderson powiedział, że wkład Granta, który został zweryfikowany przez GoFundMe, był ważniejszy niż kiedykolwiek ze względu na trwający kryzys kosztów utrzymania.

Czytaj: Wrocław: Koncert charytatywny dla Ukrainy

54-latek powiedział: „Gdybym mógł zmienić imię Jezusa, nazwałbym go Hugh.”

„Mamy teraz darmowy bojler dla 94-letniej kobiety dzięki Hugh.”

„Jest inna pani, która ma guza mózgu, ona i jej mąż nie mieli ogrzewania ani ciepłej wody od 17 miesięcy, a teraz dostaną nowy bojler… dzięki Hugh.”

„Nie chodzi o to, że pomaga lub trochę ułatwia życie – on w rzeczywistości ratuje życie”.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Anderson, który mieszka w Burnley, ale pomaga ludziom w potrzebie w całym kraju, powiedział, że Grant okazał współczucie potrzebującym, gwiazda Hollywood przekazała Depherowi łącznie 40 000 funtów (ponad 219 tys. zł).

„Szanuje mnie i ma dużo współczucia dla tego, co robimy” – wyjaśnił.

„Moim zdaniem ten człowiek zawsze będzie moim bratem. Może nigdy go nie zobaczę, może nigdy go nie spotkam, ale on zawsze będzie moim bratem.”

Czytaj: Francuski artysta dodał gwiazdy i postacie do klasycznych obrazów

Organizacja Depher pomogła ponad 39 000 rodzin uzyskać bezpłatne ogrzewanie i ciepłą wodę w swoich domach od czasu jego uruchomienia w 2017 roku.

Wpłata od Grant została przekazana GoFundMe Depher, która zebrała już ponad 51 000 funtów, a w przyszłości Anderson ma nadzieję, że organizacja Depher będzie działała w każdym mieście w Wielkiej Brytanii.

Suma pieniędzy od Granta pokryje prawie jedną trzecią miesięcznych wydatków Dephera dla osób bez ogrzewania lub ciepłej wody.