Ile tygrysów jest ukrytych na tym zdjęciu? Obserwuj uważnie i spróbuj znaleźć je wszystkie

0
597

Oto zagadka „Ile tygrysów widzisz na zdjęciu?”, która jest obecnie popularna w mediach społecznościowych. Ta łamigłówka sprawdzi Twoje umiejętności obserwacji.

Z powodu trwającej pandemii koronawirusa cały kraj jest zamknięty, a większość obywateli przebywa w swoich domach w izolacji. W tym trudnym okresie wiele osób nie ma nic do roboty podczas przebywania w domu. Dlatego kilku internautów udostępnia teraz ciekawe łamigłówki w mediach społecznościowych.

Te łamigłówki pomogą ci wyostrzyć spryt i zmusić Cię do skupienia się podczas blokady. Puzzle obrazkowe są szczególnie popularne w Internecie. Układanka z obrazkami „Ile tygrysów widzisz na zdjęciu” zyskuje obecnie na popularności w mediach społecznościowych.

Ile tygrysów widzisz na zdjęciu?

republicworld.com

Aby rozwiązać zagadkę, musisz znaleźć wszystkie tygrysy ukryte na obrazku. Na początku od razu zauważysz cztery tygrysy w zasięgu wzroku.

Jednak na całym zdjęciu ukrytych jest jeszcze kilka tygrysów. Musisz uważnie przyjrzeć się tle, drzewom i liściom, aby znaleźć pozostałe tygrysy. Ta łamigłówka naprawdę sprawdzi Twoje umiejętności obserwacyjne i większość ludzi prawdopodobnie przegapi kilka ukrytych tygrysów. Jeśli nie możesz znaleźć wszystkich tygrysów, sprawdź odpowiedź poniżej.

Czytaj: Rzadka czarna pantera pokazuje swoje piękno w indyjskiej dżungli

Ile jest tygrysów na obrazku – odpowiedź

Na powyższym obrazku jest łącznie 16 tygrysów. W centrum są wyraźnie widoczne cztery tygrysy, pozostałe są wtopione w tło. Sprawdź obrazek poniżej, aby dowiedzieć się, gdzie ukrytych jest pozostałych 12 tygrysów.

republicworld.com

Wokół drzewa po lewej stronie zdjęcia jest ukrytych sześć tygrysów. W prawej górnej części obrazka ukryte są trzy tygrysy. Jeden tygrys jest ukryty w liściach tuż obok widocznych tygrysów, podczas gdy dwie tygrysie twarze są ukryte w skale, na której siedzą widoczne gołym okiem tygrysy.

Koniecznie daj znać w komentarzu, ile udało ci się odnaleźć tygrysów!

Czytaj: W Wielkiej Brytanii można spać w towarzystwie lwów i tygrysów

johannesfloe.com – Art to remember