Im mądrzejsza jest kobieta, tym trudniej jest jej znaleźć męża

0
573

Mężczyźni boją się kobiet, które są od nich mądrzejsze.

W niektórych kulturach, zwłaszcza w Azji, kobiety są często nazywane „starymi pannami” i „jałowymi kwiatami”, kiedy wychodzą za mąż w wieku 30 lat. Ta forma stygmatyzacji społecznej musi się skończyć, zwłaszcza teraz – kiedy badania wykazały, że samotne kobiety są mądrzejsze od wielu mężczyzn!

Twoje IQ i życie miłosne są ze sobą powiązane, więc bycie samotną oznacza, że ​​jesteś w rzeczywistości „zbyt sprytna”, aby przyciągnąć płeć przeciwną.

Shutterstock

Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Yale koncentrują się na stosunku wykształcenia wyższego wśród mężczyzn i kobiet. Obecnie kobiety przewyższają mężczyzn pod względem liczby absolwentów uczelni. To wyjaśnia zatem, że kobietom trudniej jest teraz znaleźć mężczyzn, którzy odpowiadaliby ich poziomowi inteligencji.

Inteligentne kobiety są bardziej niezależne fizycznie i emocjonalnie.

Bycie inteligentnym oznacza, że ​​kobiety zachowują się bardziej racjonalnie, dokładnie analizują i wydajnie rozwiązują problemy. Robią mniej głupie rzeczy, takie jak godzenie się na przypadkowy seks lub tkwienie w związku, w którym nie ma miłości.

Czytaj: 13 mitów na temat ciąży, w które wciąż wierzymy

Shutterstock

Inteligentne kobiety wiedzą, jak przyjemnie spędzać czas sam na sam ze swoimi myślami, bez potrzeby towarzystwa. Są nie tylko przyzwyczajone do pracy w pojedynkę, ale także lubią oglądać film w kinie bez towarzystwa, a nawet mogą samotnie wyjechać za granicę. Oczywiście trzeba znać swoją granicę, ponieważ, jeśli kobieta jest nieszczęśliwa, to nie może sobie wmawiać i wszystkim dookoła, że jest szczęśliwą singielką.

Inteligentne kobiety zwracają większą uwagę na samodoskonalenie i realizację marzeń.

Czytaj: Wrocławskie lotnisko podsumowało 2020 rok

Shutterstock

Nikt nie obciąża ich codziennością, więc jest czas na realizację własnych aspiracji, od kariery po wygląd. Inteligentne kobiety mają więcej czasu dla siebie na znalezienie własnej niszy w życiu.

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe powody, kobiety nie powinny się wstydzić, że są niezależne i samotne. Powinny ten czas wykorzystać na siebie, a miłość, jak to najczęściej bywa w życiu – przytrafi się w najmniej oczekiwanym momencie życia. I wtedy trzeba tę szansę wykorzystać, ponieważ trafia się ona przeważnie jeden raz w życiu.

johannesfloe.com – Art to remember