Indonezyjski Playboy ożenił się 87 razy z 46 różnymi kobietami

0
170
61-letni Kaan z Indonezji został nazwany „Playboyem” ze względu na liczbę małżeństw, które miał. Niedługo planuje obchodzić swoje 88. małżeństwo z jedną ze swoich byłych żon. Zdjęcie: Twitter/MustShareNews

61-letni rolnik z Indonezji został nazwany „Playboyem Indonezji” po tym, jak ujawniono, że planuje ożenić się po raz 88.

Kaan jest hodowcą ryżu z Jawy Zachodniej w Indonezji, z bardzo ciekawą historią. Twierdzi, że był żonaty w sumie 87 razy w ciągu swojego życia i że przygotowuje się do swojego 88 ślubu z jedną ze swoich byłych żon.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Playboy, jak indonezyjskie media nazwały Kaan, zyskał sławę po opowiedzeniu swojej historii YouTuberowi, którego film szybko stał się popularny, przyciągając uwagę kilku serwisów informacyjnych, które wyśledziły mężczyznę i odwiedziły jego dom w wiosce Cipeundeuy. Chociaż początkowo odmówił udzielania dalszych wywiadów, przez ciągłe wizyty reporterów w końcu zmienił zdanie.

Zdjęcie: YouTube

Indonezyjski mężczyzna twierdzi, że po raz pierwszy ożenił się w wieku 14 lat z dziewczyną o dwa lata starszą od niego. Ich małżeństwo trwało tylko 2 lata, ale to nie zniechęciło go do znalezienia nowej żony, a potem kolejnej i tak dalej. Zapytany, dlaczego wciąż żenił się z każdą nową kobietą, którą lubił, Kaan powiedział, że to dlatego, że je szanuje i nie chce, żeby czuły, że to zwykły, przelotny romans. I chociaż związek trwał tylko miesiąc lub nawet tydzień, zawsze wcześniej się z żenił z tą kobietą.

„Moim powodem jest to, że nie chciałem też bawić się uczuciami kobiet, nie mówiąc już o dzieciach innych ludzi” – powiedział Kaan. „Zamiast popełniać niemoralność, lepiej, żebym się ożenił”.

Czytaj: Kupi Khop – odwrócona kawa z Indonezji

Zdjęcie: Facebook

Spośród 87 małżeństw tylko 40 zostało zarejestrowanych w Urzędzie, podczas gdy pozostałe zostały zapieczętowane tradycyjnymi ślubami. Poza tym nie rozwodził się za każdym razem, gdy ożenił się ponownie. Ponieważ niektóre z 46 kobiet, które poślubił, nie chciały udzielić mu rozwodu, i tak po prostu ożenił się ponownie, więc w niektórych momentach swojego życia miał 2 lub więcej żon w tym samym czasie.

Czytaj: W indonezyjskiej restauracji podczas spożywania posiłku ryby robią Tobie pedicure

Najdłuższe małżeństwo Kaana trwało 14 lat, ale wiele innych jego małżeństw było znacznie krótszych, niektóre zaledwie miesiąc lub dwa, a jedno tylko tydzień.

Indonezyjski rolnik był żonaty 87 razy, ale tylko z 46 kobietami, ponieważ z niektórymi z nich ożenił się trzy lub cztery razy. W rzeczywistości jego następny ślub, 88., odbędzie się z byłą żoną z 86. małżeństwa. Najwyraźniej kobieta nie mogła przeboleć ich rozstania, a on po prostu nie mógł odmówić jej zalotom.

Chociaż minęło dużo czasu, odkąd się rozstaliśmy, miłość między nami jest nadal silna” – powiedział Kaan, dodając, że ich poprzednie małżeństwo trwało tylko 4 miesiące.