Internet oszalał na punkcie tego filmiku – dwaj chłopcy biegną na ulicy, aby się przytulić

0
670

Dwa maluchy z Nowego Jorku przypomniały nam wszystkim, jak może wyglądać prawdziwa przyjaźń. Zobaczcie uroczy filmik, który rozkochał w sobie internautów z całego świata!

Ojciec Maxwella, Michael Cisneros, opublikował urocze wideo na Facebooku, które zostało udostępnione na Twitterze, Instagramie i reddicie, a także w niezliczonych stacjach informacyjnych na całym świecie.

Mężczyzna nagrał swojego 2-letniego synka, Maxwella, biegnącego na ulicy, aby uściskać swojego najlepszego przyjaciela, Finnegana. Ten 39-sekundowy klip stał się bardzo popularny, zdobywając 26,7 mln wyświetleń, 1700 komentarzy, ponad 12 000 udostępnień i niezliczoną liczbę nagłówków.

Według WLNY obie rodziny z dziećmi mieszkają w Washington Heights. Spotkali się w restauracji w 2018 roku. Cisneros, ojciec Maxwella, powiedział, że od tamtego dnia chłopcy są nierozłączni.

W wywiadzie dla ABC News Michael Cisneros powiedział:

„Kiedy są od siebie oddaleni, zawsze pytają o siebie nawzajem. Chodzą razem na lekcje muzyki, Dana Banana (cotygodniowe wydarzenie muzyczne) i uwielbiają tańczyć – obaj są doskonałymi tancerzami.”

zdjęcie:twistedsifter.com

“Mają naprawdę wyjątkową więź. Finnegan jest numerem jeden dla Maxwella. Nikt inny się do niego nie zbliża. Początkowo myślałem, że to była przymusowa przyjaźń, ponieważ kiedy mieli 1 rok, tak naprawdę nie wiedzieli, co robią, ale teraz są nierozłączni. Spędzają ze sobą czas wiele razy w tygodniu. Biegają, trzymają się za ręce i razem są po prostu wspaniali” – mówi dumny ojciec.

Cisneros powiedział, że chłopcy przytulają się tak za każdym razem, gdy się spotykają, ale postanowił uchwycić ten szczególny moment na wideo i udostępnić go online.

“Szczerze mówiąc, myślę, że ten filmik stał się tak popularny ze względu na podział ras w naszym kraju i na całym świecie. Ci dwaj chłopcy nie widzą w sobie niczego złego. Kochają się za to, kim są i tak właśnie powinno być. Chcemy wychować naszego syna na kochającego i przyjaznego dla wszystkich ludzi. Myślę, że ludzie na całym świecie zobaczyli drobinę nadziei w tym filmiku.”

PRZECZYTAJ TAKŻE: Dwa światy na jednym zdjęciu. Te fotografie głośno krzyczą prawdę o dzisiejszym świecie!

Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie zaglądaj do f7city.pl