Islandzkie konie pomagają odpowiadać na służbowe e-maile

0
302
Pozwól koniowi islandzkiemu pisać e-maile, gdy jesteś na wakacjach. Źródło: YouTube

Islandia ma konie, które będą odpowiadać na wiadomości e-mail na gigantycznej klawiaturze, gdy jesteś na wakacjach.

Czasami stres związany z pracą może być tak przytłaczający, że miło jest wyrwać się na chwilę i odpocząć. Jednak nawet podczas niesamowitych wakacji może być trudno zostawić wszystkie swoje zmartwienia w biurze — zwłaszcza, gdy martwisz się o górę ważnych e-maili, które pozostaną bez odpowiedzi podczas Twojej nieobecności.

Na szczęście Islandia ma bardzo wyjątkowe rozwiązanie. W niezwykle dziwnej, ale genialnej kampanii turystycznej kraj wyspiarski oferuje usługi swoich kultowych koni islandzkich jako osoby odpowiadającej na wiadomości e-mail.

Ekscytujący nowy program nazywa się OutHorse Your Email i daje odwiedzającym możliwość odłączenia się, zrelaksowania i zanurzenia się w majestatycznym pięknie kraju, podczas gdy jeden z kilku doskonale wyszkolonych i utalentowanych islandzkich koni odpowie na każdą pilną korespondencję służbową.

I choć może się to wydawać wielkim żartem, nie wątp tak szybko w talent administracyjny tych niezwykłych islandzkich koni. A jeśli nadal jesteś sceptyczny, po prostu uwierz na słowo, że to działa.

„Nic nie rujnuje wędrówki po lodowcu tak, jak e-mail od szefa”, pisze Inspired by Iceland w opisie nowej inicjatywy turystycznej. „Na szczęście bardzo wyjątkowe konie Islandii odpowiedzą na Twoje służbowe e-maile, dzięki czemu możesz cieszyć się wakacjami w spokoju (poważnie).”

Obecnie odwiedzający mogą wybrać jednego z trzech koni, aby odpowiedzieć na swoje e-maile, gdy cieszą się wakacjami. Pierwszym z nich jest Litla Stjarna Frá Hvítarholti, która „szybko pisze, ale może się zdrzemnąć”. Ale jeśli wolisz konia, który jest bardziej „asertywny, wydajny i ma błyszczące włosy”, wtedy wybierz Hrímnir Frá Hvammi. I wreszcie Hekla Frá Þorkellshóli, która jest „przyjazna” i „wyszkolona w korporacyjnych modnych słowach”. Ale jeśli martwisz się, jak koń może napisać spójny e-mail za pomocą swoich gigantycznych kopyt, nie martw się. Mają własne, niestandardowe klawiatury dostosowane do wielkości konia… Chociaż to nadal niekoniecznie gwarantuje spójność. W końcu to konie.

Czytaj: Breiðamerkursandur – oszałamiająca Diamentowa Plaża na Islandii

Możesz więc spokojnie zarezerwować swoje plany wakacyjne dzięki innowacyjnej kampanii turystycznej w tym kraju. Możesz pozwolić komuś (koniowi w tym przypadku) martwić się o Twoje e-maile. Udaj się na  OutHorseYourEmail.com, aby zarezerwować usługę dla siebie.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Dzięki nowej kampanii podróżniczej po Islandii możesz pozwolić niezwykłemu koniowi islandzkiemu odpowiadać na wszystkie ważne e-maile, gdy jesteś na wakacjach.

Nie martw się, mają własne niestandardowe klawiatury.

Czytaj: Jaskinie na Islandii. Wyglądają jak nie z tego świata!