Jak Bóg wybiera matki specjalnych dzieci – piękna refleksja!

0
838
Udostępnij ten tekst matkom specjalnych dzieci, które znasz! Zdjęcie: avera.org

Odkryj tę piękną historię, która pokazuje, jak Bóg wybiera kobiety, które będą matkami specjalnych dzieci. 

Wyjątkowe dzieci zasługują na niezwykłe mamy!

Te dzieci są wysyłane na Ziemię przez Boga, aby uczyć ludzi czystości, pokory i bezwarunkowej miłości. Nie są jak większość, więc zasługują na naprawdę wyjątkową mamę, która zrozumie wszystkie ich wyjątkowe cechy i która ma w sobie dużo miłości i cierpliwości, aby pomóc im w ich podróży.

Czytaj: Naukowcy udowodnili, że modlitwa ma niesamowitą moc

Bóg bardzo starannie wybiera kobiety, które będą matkami specjalnych dzieci, analizuje ich serca, ich odporność, a przede wszystkim ich empatię, ponieważ wie, że jest to jedna z rzeczy, których te maluchy najbardziej potrzebują.

Bóg wybiera kobiety z prawdziwym wewnętrznym światłem, które są jak anioły na Ziemi, które robią wszystko z miłością i potrafią inspirować ludzi wokół siebie swoimi pozytywnymi przykładami.

Matki specjalnych dzieci są wyjątkowymi kobietami i istnieje ekscytująca historia o tym, jak Bóg je wybiera. Przeczycie ją poniżej.

Blue link: https://www.tbgtechco.com

Kiedyś widziano Boga unoszącego się nad ziemią, który z wielką miłością wybierał przyszłe matki. Jak zauważył kobietę, mówił aniołowi, aby zapisał w księdze, jakie dziecko do niej przypisuje:

—  Panią Joannie wyślij chłopca, a wraz z nim jego anioła stróża, Mateusza.

—  Dla pani Marii wyślij dziewczynkę wraz z jej aniołem stróżem Cecylią.

—  Do pani Ani wyślij bliźniaków, a aby się nimi zaopiekować, wyślij anioła stróża Jana, on jest już do tego przyzwyczajony.

Następnie Bóg uśmiechnął się i powiedział do anioła:

— Chcę, żebyś tej kobiecie wysłał specjalne dziecko.

Anioł, bardzo zaciekawiony, zapytał Boga:

—  Dlaczego ona, Panie? Jest taką energiczną i szczęśliwą osobą!

Bóg cierpliwie mu wyjaśnił:

— Dokładnie dlatego… Jak mógłbym wysłać specjalne dziecko do matki, która nie zna wartości uśmiechu? To byłoby bardzo smutne i okrutne dla tego dziecka.

Anioł, wciąż bardzo zdezorientowany, zapytał ponownie:

—  Ale czy będzie do niego cierpliwa?

Wtedy Bóg mu odpowiedział:

  Ale nie chcę, żeby była bardzo cierpliwa, wręcz przeciwnie, jeśli jest bardzo cierpliwa, może skończyć się to nieskończoną rozpaczą i wielkim użalaniem się nad sobą. Ale nie będąc tak cierpliwą, jak tylko minie jej szok i uraza do Mnie, będzie idealna do prowadzenia tego dziecka. Stałem obok niej, obserwując każdy krok i zauważyłem, że ma silne poczucie niezależności.

Bardzo zdenerwowany anioł kontynuował:

— Ale Panie, ona będzie musiała nauczyć to małe dziecko, jak żyć w świecie, a to nie będzie łatwe. W końcu wydaje się, że ona nawet nie wierzy w istnienie Pana, Boga.

Uśmiechając się, Bóg kontynuował rozmowę:

To nie ma znaczenia, aniołku. Ona na pewno jest idealna. To nie będzie zwykła matka i to ją trzeba pobłogosławić specjalnym dzieckiem.

Ta matka nigdy nie rozważy rzeczy takimi, jakimi są. Dla niej każdy krok tego dziecka będzie czymś wyjątkowym, a kiedy maluch powie „mamo” po raz pierwszy, kobieta poczuje się, jakby widziała cud. Dzięki temu dziecku będzie mogła zobaczyć całą moją pracę, tak jak niewielu kiedykolwiek ją widziało. Będzie musiała radzić sobie ze złymi rzeczami, takimi jak okrucieństwo, uprzedzenie, ignorancja, ale zawsze będę przy niej, pomagając jej pokonać wszystko i wszystkich.

No cóż, a jakiego mam jej wysłać anioła stróża? – zapytał anioł.

Z szerokim uśmiechem na twarzy Bóg odpowiedział:

Po prostu daj tej mamie lustro, to jej wystarczy.

Ta historia bardzo dobrze pokazuje, dlaczego te kobiety są wybierane. Mają siłę, która nigdy się nie kończy i serce gotowe do prawdziwej miłości i walki o dobro tych, których kochają.

Chociaż na początku tej podróży wszystko wydaje się bardzo trudne, zawsze znajdują sposób, by iść naprzód, licząc na wsparcie Boga i ofiarowując swoim dzieciom to, co najlepsze, aby dorastały z miłością i bezpieczeństwem.

Jeśli jesteś jedną z tych matek, bądź z siebie dumna, ponieważ wykonujesz świetną robotę. Twoje dziecko Cię kocha i jest z Ciebie dumne, mimo że nie zawsze wie, jak wyrazić swoje uczucia.

Zaufaj Bogu, bo On zawsze będzie po Twojej stronie!

Udostępnij ten tekst matkom specjalnych dzieci, które znasz!

Czytaj: Kawachi Fuji Garden – zobacz najpiękniejszy ogród na świecie! Niesamowite bogactwo kolorów i barw.