Jak robi się dziury i przetarcia w spodniach? Tak powstają modne spodnie {WIDEO}

0
2435

Moda na dziury w dżinsach trwa od kilku sezonów. Wszystkie fanki i wszyscy fani mody mają w szafie chociaż jedną parę takich dżinsów. Zobacz na filmiku jak powstają dziury i przetarcia w modnych spodniach. 

Dawniej spodnie z dziurami były oznaką buntu, dzisiaj to po prostu spodnie, który każdy musi mieć w swojej szafie. Podarte dżinsy noszą kobiety, mężczyźni i dzieci.

W sklepach jest wiele modeli dziurawych dżinsów do kupienia. Niektóre mają delikatne przetarcia, inne większe dziurki, a jeszcze kolejne wręcz ogromne dziury, przez które wystaje całe kolano. Są też modele spodni, które mają poziome nacięcie także na kolanach. O gustach się nie dyskutuje. Każdy lubi co innego. Wielbiciele ekstrawagancji zdecydowanie mogą wybrać dżinsy z ogromnymi dziurami i całymi poszarpanymi nogawkami.

Jak zrobić dziury w spodniach? To pytanie zadają sobie wszyscy wielbiciele mody, którym szkoda pieniędzy na zakup podartych dżinsów. Warto znać ten trik, ponieważ przyda się, gdy w szafie leżą stare, dobrej jakości dżinsy, które z powodzeniem możemy troszkę odmienić i je podziurawić. Zamiast je wyrzucać, wystarczy je delikatnie zmodyfikować.

Na poniższym filmiku możecie zobaczyć jak się robi dziury w spodniach.

Aby samemu w domu zrobić dziury należy przygotować nożyczki, pumeks i kredę lub mydło.

Wykonanie: 

1. Załóż spodnie. Kredą lub mydłem zaznacz miejsca na materiale, w których mają być dziury. Wyrysuj dokładnie, jak duże mają być i zdejmij spodnie.

2. Wytnij dziury nożyczkami, a krawędzie poszarp pumeksem lub maszynką do golenia.

3. Po kilku praniach efekt będzie jeszcze lepszy. Pamiętaj, aby zachować ostrożność.

ZGADNIJ TAKŻE: ILE DZIEWCZYN JEST NA TYM ZDJĘCIU? PRAWIE NIKT NIE UMIE ODPOWIEDZIEĆ DOBRZE ZA PIERWSZYM RAZEM.

Źródło: youtube.com