Jaki pan, taki pies? Te zdjęcia zdecydowanie to potwierdzają!

0
1189

Często żartujemy, że jaki pan, taki pies. Zaraz się przekonacie, ile w tym jest prawdy. Gerrard Gethings przeszukał Wielką Brytanię, aby znaleźć 50 psów najbardziej podobnych do swoich właścicieli. Wykonał serię zdjęć, na których ludzie i ich czworonogi wyglądają niemal identycznie. Jesteście ciekawi jak wyszło? Zapraszam do galerii. 

Zastanawialiście się kiedyś, co łączy psa i właściciela? Brytyjski fotograf Gerrard Gethings zauważył ciekawą zależność i postanowił uwiecznić to na zdjęciach.

Gerrard Gethings na co dzień zajmuje się fotografowaniem zwierząt. Jego zdjęcia są zawsze pełne charakteru, serca, kolorowe i dynamiczne. Z pazurem są zarówno zwierzęta jak i ich właściciele. I to właśnie Gerrard chciał pokazać na swoich najnowszych zdjęciach.

– Niektóre rasy posiadają wyjątkowe cechy, np. afgańskie psy, pudle, mopsy, buldogi – powiedział Gerrard Gethings.

Łącznie fotograf wykonał zdjęcia 25 par czworonogów i ich właścicieli. Tak powstały zabawne, kolorowe zdjęcia, na których ludzie i psy wyglądają niemal identycznie. Zdjęcia są stylizowane, ale czyż nie wygląda to świetnie?

Wszystkie zdjęcia będzie można obejrzeć 10 września w formie gry „Do You Look Like Your Dog” (”Czy wyglądasz jak Twój pies?”). To klasyczna gra pamięciowa, w której zawodnicy muszą znaleźć pasujące do siebie zdjęcia. W tym przypadku na jednej karcie znajduje się pies, na drugiej jego właściciel.

Wszystkie prace Gerrarda można obejrzeć na jego stronie internetowej gerrardgethings.com. Artysta ma także profil na Instagramie. 

Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź naszą stronę f7krakow.pl

Zdjęcia: instargram.com

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedź się tutaj! 🙂