Jaki zawód wybrać zgodnie ze swoim znakiem zodiaku?

0
417
Zdjęcia: pl.freepik.com

Wybór zawodu jest kluczowy dla każdego, ponieważ odpowiednia praca to nie tylko stały dochód. Praca powinna również zainspirować Cię do stania się lepszym w tym, co robisz.

Czy wiesz, że istnieje kilka sposobów, dzięki którym możesz określić swoją przyszłą karierę? Możesz na przykład wykonać bardzo konkretny test lub użyć swoich znaków zodiaku, aby znaleźć idealną pracę. Dziś zrobimy to drugie.

1. Baran

Idealna praca dla Barana to najprawdopodobniej coś, co będzie dla niego ciągle wyzwaniem. Baran zwykle interesuje się startupami, biznesem, treningiem osobistym (zarówno sportowym, jak i psychologicznym), mową motywacyjną, sportem i tańcem.

Barany tworzą inspirujących liderów i nie tolerują posłuszeństwa czyimś instrukcjom.

2. Byk

Byki wiedzą, jak majsterkować, rysować, tkać, szyć i w zasadzie używać rąk do zadań. Byki to świetni architekci, piekarze, szefowie kuchni czy wizażyści, projektanci wnętrz.

W pełni zdają sobie sprawę, że ich praca jest ważna nie tylko dla nich, ale także dla osób wokół nich. Dlatego będą pracować z potrojoną siłą, aby załatwić sprawy!

3. Bliźnięta

Bliźnięta działają i myślą szybko, więc dobrze byłoby, gdyby znalazły pracę, w której te cechy są szczególnie cenne. Bliźnięta powinny też dobrze przyjrzeć się zawodom kreatywnym. To czyni ich całkiem dobrymi pisarzami i mówcami, więc praca w dziennikarstwie, public relations i social media marketing jest ich ulubioną.

Czytaj: Twoja najsłabsza cecha osobowości, zgodnie ze znakiem zodiaku

4. Rak

Raki są idealnymi menadżerami, którzy są mądrzy, wyrozumiali i zawsze gotowi pomóc swoim pracownikom. Rak będzie Twoim najlepszym przyjacielem w biurze, ale kojarzyć ci się będzie też z czymś ciepłym i domowym.

Nauczyciele, nianie i inne prace edukacyjne sprawią, że Rak stanie się najszczęśliwszą osobą na świecie.

Czytaj: Rak to prawie doskonały znak zodiaku. Dlaczego zasługuje na szacunek?

5. Lew

Lwy są jasne jak słońce i uwielbiają używać swoich niezwykle kreatywnych umysłów. Idealnie nadają się do rozrywki i projektowania, a także ogólnie do show-biznesu.

Główną korzyścią z zatrudnienia Lwa jest to, że pod koniec dnia będziesz mieć osobę gotową do naenergetyzowania Ciebie i wszystkich wokół nich.

6. Panna

Panny są perfekcjonistami i chcą doskonale wykonywać swoją pracę. Nie żeby się przechwalać, ale te osoby są najlepsze w tym, na co się nastawią, czy to nauka, show-biznes, czy pisanie astrologicznych drobiazgów, których nikt dokładnie nie czyta.

Im trudniejsze zadanie, tym większą satysfakcję czerpią z jego wykonania. Osoby spod tego znaku są pracowite i niezwykle pragmatyczne, zawsze gotowe do podjęcia nawet najbrudniejszej pracy.

7. Waga

Wagi mają dwie niesamowite cechy. Potrafią uprzejmie komunikować się z ludźmi, nawet gdy są na ostatnich nogach; a po drugie mają świetne wyczucie. Łącząc te dwie cechy, otrzymujemy wymarzoną pracę Wagi: organizator/planista. Święta, imprezy, maratony, wystawy, otwieranie restauracji – wybór należy do Ciebie!

8. Skorpion

Idealna praca dla Skorpiona to taka, w której może przetestować swoją intuicję. Lekarz, prywatny detektyw, pracownik socjalny, pisarz, polityk – te zawody są idealne dla najbardziej tajemniczego znaku zodiaku. Po prostu nie zbliżaj się do niego zbyt blisko, bo może Cię użądlić.

9. Strzelec

Strzelec nie chciałby niczego więcej, jak założyć swój ulubiony plecak, odbyć podróż w jedną stronę do miejsca, w którym nigdy wcześniej nie był, i nigdy nie wrócić.

Przebywanie w jednym miejscu fizycznie go boli i wymaga ciągłego ruchu. Wszystko, co związane z podróżą byłoby idealne dla Strzelca. Dziennikarstwo podróżnicze? Tak proszę! Archeolog? Tak! Mogą też zostać świetnymi geologami, pilotami, tłumaczami, itp.

10. Koziorożec

Koziorożce są pracowite, ambitne i potrafią myśleć szybciej, niż możesz sobie wyobrazić. Wiesz co to oznacza? Są idealnymi kandydatami do założenia własnej firmy.

Poza tym są znakomitymi prawnikami, pracownikami rządowymi, osobistymi asystentami i oczywiście szefami. Jeśli chcesz, żeby coś zostało zrobione poprawnie – po prostu zadzwoń do Koziorożca.

11. Wodnik

Wodniki nie są z tego świata. Czego tak naprawdę chcą? Uratować świat przed kosmitami? Zostać kosmonautą i podróżować po naszym Układzie Słonecznym? Kto wie, co szykuje im się w głowach.

Ale w kategoriach etycznych mogą stać się odnoszącymi sukcesy politykami i pracownikami socjalnymi.

12. Ryby

Spróbujmy obliczyć prawdopodobieństwo, że Ryby będą chciały siedzieć w biurze przez cały dzień, odpowiadać na e-maile i rysować nudne wykresy? Tak, to jest mało prawdopodobne.

Ryby uwielbiają pomagać ludziom, więc praca w organizacji charytatywnej im pasuje.

johannesfloe.com – Art to remember