Jane Fonda mówi, że kobiety z wiekiem są lepsze w łóżku

0
244
Jane Fonda mówi, że z wiekiem jej życie seksualne poprawia się: „Wiem, czego chcę”. Źródło: Twitter

Jane Fonda otwiera się na tematy seksualne, mówiąc, że kobiety z wiekiem „stają się lepsze” w łóżku.

Dziś jest uważana za niezwykle silną i niezależną kobietę, czołową feministkę Ameryki i aktywistkę, jednak przez 60 lat jej życia to mężczyźni wyznaczali, co ma myśleć i robić.

Film dokumentalny o niej, który można zobaczyć na platformie HBO Max, jest właściwie uniwersalną opowieścią o wyzwoleniu dojrzałej kobiety – od presji bycia doskonałą, atrakcyjną i zasługującą na miłość. W jednym z wywiadów podczas festiwalu filmowego w Sundance, gdzie miał swoją premierę, reżyserka Susan Lacy spytała: „Pamiętacie tę scenę, w której Jane mówi, że była tak stara w wieku 20 lat, że nie widziała przed sobą żadnej przyszłości?”. Na co Jane: „Teraz jestem o wiele młodsza niż wtedy”. „Co byś poradziła tamtej Jane?” – podpytała dziennikarka. „Nie poddawaj się, rób swoje. I wiedz, że «nie» czasem wystarczy za całą odpowiedź. Zajęło mi 60 lat, żeby się tego nauczyć”.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Jane Fonda wygląda świetnie! Źródło: Twitter

Niedawno 84-letnia Jane Fonda dała rzadki wgląd w swoje życie intymne podczas wywiadu, przyznając, że obecnie robi to „solo”, ale wierzy, że kobiety stają się „lepsze w seksie” z wiekiem. Gwiazda wcześniej zdradziła wszystko o swoich „fantazjach”, wyznając, że chciałaby „młodszego mężczyzny”.

Jane została zapytana o swoje życie seksualne podczas wywiadu z Andy Cohenem w Watch What Happens Live.

Andy poprosił hollywoodzką aktorkę o scharakteryzowanie jej życia seksualnego, a ona zażartowała: „Prywatne… solo”.

Następnie zapytał Jane, czy uważa, że ludzie „z wiekiem stają się coraz lepsi w seksie”, czy też „skłaniają się do złych nawyków”.

Odpowiedziała: „Myślę, że kobiety mają tendencję do poprawy, ponieważ tracą strach przed powiedzeniem tego, czego potrzebują.”

„Marnujemy zbyt dużo czasu, nie chcąc powiedzieć: „Poczekaj chwilę, trzymaj, trzymaj, nie, nie, nie. Zwolnij i trochę w lewo”. Nie chcemy tego robić.”

„Ale kiedy się starzejemy, to potrafimy świadomie powiedzieć, czego chcemy:„ Poczekaj, wiem, czego chcę. Daj mi to, czego chcę”.

Czytaj: 7 aktorek w podeszłym wieku, które nadal zachwycają swoim wyglądem

To nie pierwszy raz, kiedy legendarna aktorka opowiada o swoim życiu seksualnym, w zeszłym roku ujawniła szczegóły podczas wywiadu z Harper’s Bazaar.

Powiedziała: „Nie chcę znowu być w związku, w związku seksualnym. Nie mam tego pragnienia.”

„Czy fantazjuję? Oczywiście, że tak. Chciałabym mieć młodszego mężczyznę”.

Jane była trzykrotnie zamężna, a jej ostatnie małżeństwo z założycielem CNN Tedem Turnerem zakończyło się w 2001 roku.

Czytaj: Nowe, ciekawe miejsce spotkań w Poznaniu – „Klub na Fali”