Jedno z najbardziej urzekających pól golfowych na świecie

0
379
To jedno z najpiękniejszych pól golfowych na świecie. Zdjęcie: Twitter

ELS Club Teluk Datai jest jednym z najbardziej urzekających pól golfowych na świecie i został zaprojektowany przez czterokrotnego głównego zwycięzcę i byłego mistrza świata, Erniego Elsa.

Els Club Teluk Datai jest reklamowany jako najbardziej egzotyczne pole golfowe w Azji Południowo-Wschodniej i został otwarty do gry w 2014 roku. Natychmiast został wybrany „Najlepszym nowym polem golfowym na świecie” podczas inauguracji World Golf Awards.

Położony wśród jednych z najbardziej spektakularnych krajobrazów Malezji, pole jest położone w stuletnim lesie deszczowym z wysokimi bujnymi tropikalnymi liśćmi, oferując najwspanialsze wrażenia z gry w golfa zapalonym golfistom.

Zdjęcie: Facebook

The Els Club Teluk Datai postawił sobie wysoko poprzeczkę, mając wyraźny cel, aby na nowo zdefiniować golf Azji Południowo-Wschodniej.

Istnieje wiele uderzających cech Els Club Teluk Datai, które czynią go wyjątkowym, czy to bliskość zarówno milionowego lasu deszczowego, rdzennych roślin, makaków i małp ciemnolistnych, które wędrują po bokach pola golfowego, jak i malownicze brzegi Morza Andamańskiego.

Czytaj: Top 7 najdroższych sportów na świecie

Zdjęcie: Facebook

„To bez wątpienia najbardziej spektakularne pole golfowe, nad którym miałem przyjemność pracować. Z satysfakcją obserwowałem reakcję wszystkich na oficjalnym otwarciu i słyszałem ich komentarze na temat tego pola. Byli naprawdę zachwyceni pięknem lokalizacji i jakością układu” – powiedział Ernie Els.

Czytaj: W Koninie powstanie ciepłownia geotermalna

Zdjęcie: Facebook
Zdjęcie: Facebook
Zdjęcie: Facebook
Zdjęcie: Facebook
Zdjęcie: Facebook
Zdjęcie: Facebook

johannesfloe.com – Art to remember