Jest zwiastun nowego randkowego programu „Love Island”. Będziecie oglądać?

0
614
zdjęcie: Youtube

Szykuje się nowy program randkowy na jesień. Czy to będzie hit stacji Polsat? Czy widzowie pokochają ten program i będą zasiadać przed telewizorami, aby oglądać, jak flirtują ze sobą nieznane osoby przed kamerami?

„Love Island” to absolutny hit wśród programów telewizyjnych. W Wielkiej Brytanii, gdzie powstał, wyemitowane zostały już 4 serie i właśnie trwa casting do piątej. Ostatnią edycję oglądało ponad 4 miliony widzów, a jego uczestnicy zyskali ogromną popularność – można przeczytać na stronie polsat.pl.

zdjęcie: Youtube

„Love Island Polska” to program dla singli, którzy chcą przeżyć przygodę życia i gorący romans w słonecznej Hiszpanii. Do luksusowej willi wprowadzają się atrakcyjni uczestnicy, którzy przygodę w programie zaczynają od wybrania swojego partnera. Wszystkie perturbacje sercowe non stop śledzą kamery, do tego pary dostają specjalne zadania do wykonania. Z reality show odpadają osoby wskazane przez widzów. Ich miejsce zajmują nowi uczestnicy otwarci na romans i przygodę. To oznacza, że poza sercem partnera, uczestnik musi też zdobyć serca widzów. To będzie istny rollercoaster emocji! – czytamy na stronie polsat.pl.

zdjęcie: YouTube

PRZECZYTAJ TAKŻE: Głos tego chłopaka sprawia, że ma się ciarki na całym ciele. Taki talent to prawdziwy dar!

Program poprowadzi Karolina Gilon. Część widzów może ją kojarzyć z programu Druga Twarz w TTV. Jest tam prowadzącą, która „pomaga ludziom z nietypowym i kontrowersyjnym wyglądem”. Czy sprawdzi się w roli prowadzącej na antenie Polsat? Przekonamy się jesienią.

„Tak, jestem prowadząca najgorętszego programu na świecie, czyli polskiej wersji Love Island! Zapraszam do Polsatu już jesienią. Już nie mogę się doczekać tej przygody!” – powiedziała Karolina Gilon.

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun programu:

Zgłoszenie do programu „Love Island Polska” na tej stronie: www.polsta.pl/casting

Źródło i zdjęcia: Youtube

Przeczytaj także wiele ciekawostek z Krakowa na naszej stronie f7krakow.pl