Johnny znalazł się w TOP 10 najchętniej oglądanych filmów Netflixa w Polsce

0
244
"Johnny" to oparta na prawdziwych wydarzeniach historia, która wzrusza i inspiruje. (zdjęcie: Netflix)

Polski film „Johnny” opowiadający o życiu księdza Jana Kaczkowskiego, polskiego księdza, który poświęcił swoje życie pomocy potrzebującym, znalazł się w TOP 10 najchętniej oglądanych filmów Netflixa w Polsce.

„Johnny” w reżyserii Daniela Jaroszka, z Dawidem Ogrodnikiem w roli tytułowej, to piękna opowieść o człowieku, który nie pozwolił, by cokolwiek stanęło na drodze jego misji podnoszenia na duchu innych.

Skazany na prace społeczne w hospicjum młody przestępca zaprzyjaźnia się z pełnym empatii księdzem, który całkowicie zmienia jego życie.

Inspirujący film „Johnny” opowiada historię prawdziwego bohatera – Jana Kaczkowskiego, księdza, który poświęcił swoje życie pomocy potrzebującym. Kiedy poznaje byłego kryminalistę Patryka Galewskiego, postanawia pomóc mu zacząć od nowa. Podnoszącym na duchu przesłaniem filmu jest współczucie dla wszystkich, bez względu na ich historię. Film ten wzbudził ogromne zainteresowanie wśród widzów.

Czytaj: Oficjalnie. Powstanie 5. część „Shreka”

Film kreśli szczery i intymny portret człowieka, który poświęcił swoje życie głoszeniu orędzia wiary i pomaganiu tym, którzy mieli mniej szczęścia. Mimo ogromnych zmagań i trudności ksiądz Kaczkowski nigdy się nie poddał. Był niestrudzony w swojej misji niesienia nadziei i miłości tym, którzy go otaczają, bez względu na koszty.

Poprzez swoją niezachwianą odwagę i oddanie swoim przekonaniom, ksiądz Kaczkowski wpłynął na życie wielu ludzi i pomógł nieść nadzieję i inspirację niezliczonym ludziom. Jego historia jest historią nadziei, odwagi i niezachwianej wiary i jest to historia, którą należy się podzielić ze wszystkimi.

„Johnny” to chwytający za serce i podnoszący na duchu film, który zainspiruje i poruszy widzów. Jest to hołd dla człowieka, który poświęcił swoje życie pomaganiu innym i przypomnienie, że bez względu na to, jakie życie rzuca nam kłody pod nogi, wszyscy możemy zmienić życie otaczających nas osób.

Czytaj: Gwiazda Hollywood polskiego pochodzenia: Mia Wasikowska

Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun filmu „Johnny”:

Daj znać w komentarzu, czy widziałeś ten film i czy ci się podobał!