Już 15 razy wypełniała usta. Nadal chce mieć większe

0
1651

Kobieta z Bułgarii już 15 razy powiększała sobie usta, aby potroić rozmiar swoich naturalnych ust. Nadal nie jest zadowolona i chce je powiększać. Chce być właścicielką największych ust na świecie!

22-letnia studentka Andrea Emilova Ivanova regularnie wstrzykuje sobie
w usta kwas hialuronowy. Dziewczyna marzy o tym, aby mieć największe usta na świecie. Wydaje się, że to już choroba i dziewczyna uzależniona jest od operacji plastycznych. Poniżej zobaczycie, jak wyglądała dawniej i jak wygląda teraz.

Andrea na chwilę obecną ma trzy razy większe usta od tych, które miała przed wstrzykiwaniem sobie kwasu hialuronowego. Jej wygląd wzbudza wiele dyskusji, ale dziewczyna nic sobie z tego nie robi. 22-latka twierdzi, że teraz czuje się atrakcyjna i jest bardzo zadowolona jak wygląda. Jak mówi, spełniła swoje marzenie z dzieciństwa, zawsze chciała tak wyglądać.

Studentka filologii niemieckiej na uniwersytecie w Sofii St. Kliment Ohridski odwiedziła kilkadziesiąt klinik estetycznych w swoim mieście, które wykonują różnorodne zabiegi kosmetyczne.

Andrea za każdy zabieg płaci 135 funtów (czyli około 660 zł), ale powiedziała, że straciła rachubę, ile pieniędzy wydała przez lata.

Dziewczyna ma wielbicieli z różnych zakątków świata. Piszą do niej mężczyźni z Bliskiego Wschodu, Argentyny, Australii. Niektórzy nawet jej się oświadczyli.

Codziennie dostaję tysiące komentarzy na temat moich ust, ubioru i stylizacji. Pochodzą od ludzi z całego świata. Mam zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze, ale te przykre pochodzą przeważnie od kobiet” – zdradza Andrea.

Andrea powiedziała: „Teraz lubię moje usta bardziej niż przedtem, czuję się
z nimi bardzo dobrze i jestem bardzo zadowolona, ponieważ według mnie,
z większymi ustami wyglądam ładniej, a w Bułgarii taka jest teraz moda”.

Są ludzie, którzy lubią mnie z większymi ustami i są ludzie, którzy lubią mnie z mniejszymi ustami, ale to nie ma dla mnie znaczenia, ponieważ dla mnie ważne jest, że ja siebie taką lubię. Opinie innych osób są dla mnie nieistotne”.

„Usta każdej osoby są inne i każda osoba ma indywidualne ograniczenie. Każda dziewczyna ma inną tolerancję na ilość mililitrów wypełniacza, którą można wstrzyknąć w usta” – dodała Andrea.

„Nie mogę wskazać, jak duże jest zbyt duże, czy też usta mogą być zbyt duże, ponieważ dla każdej osoby:„ duży ”„ większy ”i„ zbyt duży ”to różne pojęcia.

„Jestem otwarta i myślę, że ludzie powinni mieć swobodę wyboru. Dla mnie nie ma granic”.

Czytaj: Rodzina godzinami szukała sztucznych zębów babci. Znaleźli je w ustach psa

Andrea zawsze chciała wstrzyknąć sobie w usta kwas hialuronowy, ale zaprzecza teorii, że jest uzależniona od tego. Twierdzi, że jest wyjątkowa
i że nie kopiuje żadnych celebrytek, jeśli chodzi o jej estetykę, ale nalega, aby okrzyknięto ją posiadaczką największych ust na świecie.

Zapytana, czy chce mieć największe usta na świecie, odpowiedziała:
Tak, dlaczego nie? W moim kraju duże usta są modne i jest wiele dziewczyn z wypełniaczami w ustach„.

Studentka powiedziała, że ważne jest, aby ludzie podążali za głosem serca
i nie ulegali wpływom opinii innych ludzi.

Powiedziała: „Cieszę się, że wszechświat postawił na mojej drodze wielu ludzi, którzy mnie zobaczyli. Chcę powiedzieć wszystkim ludziom: bądź szczęśliwy i rób to, co lubisz, nie pozwól innym ograniczać Twojego wyboru”.

Andrea zapewnia, że nadal będzie powiększać swoje usta.

Więcej zdjęć zobaczycie na instagramie.

Czytaj: W Kenii urodziła się zebra z plamami zamiast pasków