Kaczka, która biega w maratonach i zdobywa medale

0
342

W zeszłym roku Kaczka Wrinkle trafiła na pierwsze strony gazet dzięki jej gwiezdnemu debiucie biegowemu w maratonie nowojorskim. I wygląda na to, że nie był to ostatni wyścig tej dzielnej kaczki.

Kilka dni temu szybka kaczka przebiegła kolejny maraton i tym razem zdobyła nawet medal. Jeśli bliżej się przyjrzymy zauważymy, że kaczka miała specjalne różowe buty wyprodukowane przez firmę Adidas.

I tak kaczka torowała sobie drogę do zwycięstwa, dając nawet wyjątkowy przypływ prędkości na końcu, aby odnieść zwycięstwo.

„Obserwowałem kaczkę biegnącą w wyścigu i przekraczającą linię mety” – w tle słychać głos spikera, wśród wiwatów i okrzyków tłumu.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Urocza kaczka biegaczka dołączyła do wyścigu jako gość specjalny podczas Jovia Long Island Marathon Weekend, a jej gwiezdny występ został nagrodzony błyszczącym medalem z logo imprezy.

Czytaj: Nowa mieszkanka wrocławskiego zoo. Jest śliczna i zdrowa!

@seducktiv

For everyone asking, yes our duck is that Marathon Duck 🦢💨 #marathon #duck #wrinkletheduck #foryoupage #foryou

♬ original sound – Wrinkle the Duck

Kaczka była szczęśliwa, mogąc pochwalić się swoją nową nagrodą, więc Wrinkle zatrzymała się na sesję zdjęciową z jej numerem 332, dumnie wystawionym na pokaz. Fotogeniczna kaczka pławiła się w chwale swojego zwycięstwa, gdy światła kamery rozbłysły, uwieczniając chwalebny moment na zawsze. I nie trzeba dodawać, że aparat absolutnie ją kocha.

Czytaj: Ta kaczka morska ma najdroższe pióra na świecie

Wygląda na to, że kaczka Wrinkle robi sobie karierę jako maratończyk. Internet z pewnością dostroi się do jej kolejnego uroczego zwycięstwa. Aby nadążyć za innymi, równie zabawnymi wybrykami Wrinkle, śledź zabawną kaczkę na Instagramie lub TikTok.

Kaczka Wrinkle: Strona internetowa | Instagram | TikTok | Twitter | YouTube

Kaczka Wrinkle trafiła na pierwsze strony gazet w zeszłym roku za bieganie w maratonie nowojorskim.

Teraz dzielna kaczka wróciła, aby pobiec kolejny wyścig i tym razem zdobyła nawet medal!