Gęś przytula szczeniaka, który został porzucony przez matkę.

0
1407
Zwierzęta mają więcej serca niż niejeden człowiek. Zdjęcie: inspiringlife.pt

Prawdziwa miłość i przyjaźń nie mają granic. Ta głęboka więź w rzeczywistości nie różni się zbytnio od zwierząt. Często ludzie powinni uczyć się przyjaźni od zwierząt. Mówi się, że pies to najwierniejszy przyjaciel człowieka. Co powiecie na przyjaźń gęsi z psem? Takie rzeczy się zdarzają.

W sieci można znaleźć wiele przykładów „par przyjaźni”, które zaskakują matczyną miłością i szczerą przyjaźnią.

Niektóre obrazki stają się bardzo popularne w internecie. Jeden z użytkowników Facebooka podzielił się niesamowitym momentem, kiedy gęś nie pozostała obojętna wobec szczeniaka, który był na ulicy samotny, opuszczony przez swoją matkę.

Współczująca gęś doskonale zrozumiała stan szczeniaka i znalazła świetny sposób na pocieszenie szczeniaka. Niewątpliwie wielkość serca tej gęsi jest niemożliwa do zmierzenia i powinna dać wielu ludziom lekcję życia.

Według użytkownika, który całą sytuację opisał na Facebooku szczeniak został porzucony przez matkę, krótko po tym jak przyszedł na świat.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Jaki pan, taki pies? Te zdjęcia zdecydowanie to potwierdzają!

Szczeniak nie mógł przestać drżeć, gdy został znaleziony przez gęś. Maleństwo było całkowicie same na świecie, dopóki gęś nie zdecydowała się owinąć go pod swoimi skrzydłami, aby dać mu niezbędne ciepło.

Gęś zareagowała na cierpienie szczeniaka i jego smutny los. Już poczucie odrzucenia przez matkę wystarczyło, aby szczeniak czuł się samotny. Gęś zobaczyła, że szczeniak drżał, dlatego swoimi piórami przytuliła szczeniaka, który po krótkiej chwili zasnął. Czy kiedykolwiek widzieliście tak autentyczną miłość?

Zdjęcia szybko obiegły internet. Osoba robiąca zdjęcia początkowo myślała, że gęś zaatakuje szczeniaka. Jednak po chwili był w dużym szoku widząc tak duży ogrom czułości ze strony gęsi, godny naśladowania.

Gęś utrzymywała ciepło pod skrzydłami, gdy szczeniak spał spokojnie.

To nie pierwszy raz, kiedy możemy zaobserwować przyjaźń psa i innego zwierzęcia. W sieci jest wiele przykładów, w których to właśnie gęsi, kury lub kaczki stały się najlepszymi przyjaciółmi psów i spędzają razem czas, jakby byli braćmi z jednej krwi.

Poniżej przedstawiamy filmik, kiedy kaczka traktuj psa jako swoją bratnią duszę.

See dog and ducks’ loving, unlikely friendship

This dog and her duck friends have a loving (and unlikely) bond!

Publisert av Today Show Torsdag 12. april 2018

To wspaniałe, że są na świecie takie sytuacje, kiedy zwierzęta pokazują nam swoje kochane serce i to że kochają bezgranicznie. Niesamowite jest to, że zwierzę wie, jak dostrzec, pomimo różnic, cierpienie innych zwierząt lub ludzi i bez wahania okazać współczucie.

Udostępnij ten film znajomym i pamiętaj, aby kochać wszystkie zwierzęta. Każdy z nas potrzebuje miłości.

Źródło: inspiringlife.pt

Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie zaglądaj do f7city.pl