Kamera uchwyciła uroczego szopa pracza próbującego złapać śnieg rękoma

0
228
Szop pracz próbował złapać śnieg. Zdjęcie: YouTube

Każdego dnia kamery bezpieczeństwa rejestrują wszelkiego rodzaju wydarzenia, od ciekawskich zwierząt po kameralne uroczystości, które odbywają się, gdy wydaje nam się, że nikt nie patrzy. Kamera bezpieczeństwa w Everett, w stanie Waszyngton zarejestrowała uroczą zimową scenę.

Pewnej nocy w połowie grudnia na podwórko Timothy’ego Ellisa wkroczyło stworzenie. Gdy spadł śnieg, zdziwiony szop kilka razy próbował złapać płatki śniegu rozsypujące się wokół niego. Uroczo zabawne stworzenie rozejrzało się za spadającymi płatkami w ziemi, kilka razy próbowało je złapać, po czym uciekło.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Ellis, który ustawił kamerę bezpieczeństwa na swoim podwórku, postanowił udostępnić 27-sekundowy klip online po zauważeniu słodkiej sceny. Zapalony kamerzysta, dzieli się materiałami filmowymi pokazującymi, jak wygląda codzienne życie w Everett.

„Nie jestem profesjonalnym „YouTuberem”, ale robię całkiem sporo filmów za pomocą mojego telefonu, mojego drona, mojego GoPro, moich kamer bezpieczeństwa i mojej samochodowej kamery” – pisze Ellis.

Czytaj: Szop pracz i jelonek, którzy stracili mamy, tworzą słodką przyjaźń

Jednak najbardziej uroczym nagraniem, które posiada jest to, w którym szop pracz próbuje łapać płatki śniegu.

Wideo przedstawiające szopa pracza próbującego złapać śnieg wywołał ujmujące reakcje wśród widzów. „Uwielbiam, jak zwierzęta potrafią docenić małe rzeczy w życiu” — skomentował jeden z widzów. „Ich małe chwile radości. My, ludzie, powinniśmy nauczyć się robić to samo. Może bylibyśmy szczęśliwsi jako gatunek, gdybyśmy to robili?” – napisał inny internauta.

Czytaj: Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Niech ten szop pracz nigdy nie zrezygnuje ze swojego marzenia o złapaniu płatka śniegu, a my pamiętajmy, by zachwycać się małymi rzeczami, tak jak ten uroczy zwierzak.

Timothy Ellis z Everett w stanie Waszyngton udostępnił uroczy klip przedstawiający szopa pracza próbującego złapać śnieg na podwórku.

Źródło: YouTube

Obejrzyj urocze wideo poniżej: