Strona główna Muzyka Kamil Bednarek i Igor Herbut razem zaśpiewali utwór „Spragniony”. Wyszło nieziemsko!

Kamil Bednarek i Igor Herbut razem zaśpiewali utwór „Spragniony”. Wyszło nieziemsko!

0
1428
zdjęcie: facebook.com

Słuchając tej piosenki przeniesiesz się do innego świata. Piękna sceneria, piękne granie – mistrzostwo perkusji i na klawiszach, genialni muzycy, wartościowy tekst i oczywiście dwa piękne głosy. Rewelacyjna muzyka i bez zarzutu dwaj wokaliści. Świetna robota!

Już niedługo, konkretnie 2 lutego odbędzie się premiera koncertowego albumu Kamila Bednarka z serii MTV Unplugged. Nowy krążek promuje singiel „Spragniony” który artysta zaśpiewał wspólnie z Igorem Herbut z zespołu Lemon.

Kamil Bednarek i Igor Herbut akustycznie

Już w pierwszych sekundach można usłyszeć pięknie grającą orkiestrę. Podziwia się także klimatyczną scenerię, która przenosi nam w cudowny świat. Wokal obu panów przyprawia o gęsią skórkę. To zdecydowanie nieziemski duet.

Bednarek akustycznie już niebawem!

Kamil Bednarek dołączył do grona artystów i muzyków, którzy grają akustycznie. Swój materiał w ramach koncertu „MTV UNplugged” polski artysta nagrał 17 października w lubelskim Centrum Spotkania Kultur.

Koncertowy album będzie zawierał wersje znanych już utworów. Dodatkowo Bednarek zaprosił na scenę wyjątkowe osoby, m.in. Kubę Badach, Karolinę Artymowicz czy Igora Herbut.

To właśnie z Igorem promują piosenkę „Spragniony”, który w oryginalnej wersji znajdziemy na drugiej płycie Bednarka „Oddycham”. Posłuchajcie koniecznie, jaką dobrą robotę odwalili Ci dwaj panowie i orkiestra!

„MTV Unplugged”

„MTV Unplugged” to projekt, który w 1987 roku zapoczątkował zespół Jethro Tull – właśnie wtedy muzycy zaprezentowali swój materiał muzyczny akustycznie, czyli „bez prądu”. Po znakomitym przyjęciu MTV zdecydowało się na kontynuację i wystartowali z cyklem „Unplugged” od 1989 roku. W Polsce takie koncerty „bez prądu” zrealizowali m.in. Kayah, Hey, Wilki, Kult, Piotr Rogucki, Hey, O.S.T.R, Kult, czy Brodka.

POSŁUCHAJ TAKŻE: HYMN POLSKI ZAŚPIEWANY PO GÓRALSKU PRZEZ BRACI GOLEC, PIĘKNE WYKONANIE – f7dobry.com

PRZECZYTAJ TAKŻE: „MAMA 4 PLUS” – NOWY PROGRAM RZĄDU – f7dobry.com

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie zaglądaj do f7city.pl