Kawiarnia, w której można wypić kawę oraz pogłaskać i przytulić owcę

0
695
To jedyna na świecie kawiarnia, w której można miło spędzić czas w towarzystwie owiec.

Słyszeliście już o kocich kawiarniach, pisałam też o kawiarni z rybkami, kawiarni ze świnkami, a dziś opowiem Wam o kawiarni z owcami.

Oczywiście tylko Koreańczycy mogli wpaść na taki pomysł. Kawiarnia „Nature Cafe” jest jedną z najstarszych kawiarni ze zwierzętami w Seulu, gdzie klienci mogą przyjść do osobnej zagrody przed kawiarnią, aby pogłaskać piękne, puszyste owce, które tam mieszkają.

Kawiarnia powstała w 2011 roku, kiedy trend kawiarni zwierzęcych dopiero zaczął się rozwijać. Patrząc na opinie na TripAdvisor ludzie są zachwyceni tym miejscem. Jest wiele pozytywnych komentarzy na temat wizyty w „Nature Cafe”. Jeśli kiedyś będziesz w Seulu, warto odwiedzić to miejsce.

Właściciel kawiarni w mediach społecznościowych zamieścił zdjęcia kąpiącej się owcy. Szybko stały się one bardzo popularne.

thanks_nature_cafe_

Zaledwie kilka dni po udostępnieniu zdjęć na Instagramie, stały się one popularne, przyciągając szaloną liczbę polubień i udostępnień dalej.

Zdjęcia udostępnione na różnych platformach społecznościowych pokazują jagnię, które jest myta. Z beżowej, kręconej kulki, jagnię zamieniło się w wspaniałą puszystą, białą śnieżkę.

„Natura Cafe” to jedno z najfajniejszych miejsc na tej planecie.

Zdjęcia pokazują, jak właściciel dba o owce.

thanks_nature_cafe_

Z beżowych brudasków owce zamieniają się w piękne, białe i puszyste zwierzęta.

Czytaj: Unikalna podłoga w kawiarni w Wietnamie

thanks_nature_cafe_

Jagnię jest jednym ze zwierząt żyjących w „Nature Cafe”.

thanks_nature_cafe_

W 2011 r. w Seulu w Korei Południowej otwarto jedną z pierwszych kawiarni ze zwierzętami. W tym przypadku owczą kawiarnię.

Kawiarnia ma dwie sekcje. W jednej można wypić kawę lub wybrany napój i spróbować deserów, a w drugiej – spotkać i pogłaskać te piękne jagnięta.

Właściciel kawiarni, Lee Kwang-ho, jest zaskoczony, że jego „owcza restauracja” przyciąga uwagę z całego świata.

— Nie wiem, skąd to miejsce było znane światu, ale miałem gości z całego świata, którzy odwiedzali moje owce. Miałem klientów z Macedonii, Arabii Saudyjskiej, Nowej Zelandii, a nawet z niektórych krajów, których nie znam dobrze – powiedział właściciel w jednym z wywiadów w 2015 roku.

Te dwie owieczki w kawiarni nazywają się William i Bentley.

thanks_nature_cafe_
thanks_nature_cafe_

Odwiedzający kawiarnię mogą udać się do specjalnie zaprojektowanego miejsca, w którym owce sobie spacerują.

baes_food_everything

„W tej chwili w owczej kawiarni są dwa baranki o imieniu William i Bentley. Zwierzęta wyglądają na szczęśliwe, dobrze odżywione i otrzymują od wszystkich dużo miłości. Są urocze i pulchne ”, pisze jeden z klientów na stronie TripAdvisor.

„Nature Cafe” została uznana przez Smart Travel za jedną z „9 najładniejszych kawiarni ze zwierzętami na świecie” i naprawdę nietrudno się domyślić, dlaczego. Kawiarnia znajduje się również na 35. miejscu wśród 1888 najlepszych miejsc z pysznym deserem w Seulu.

supersexy112

Można odnieść wrażenie, że owce uwielbiają być w centrum uwagi.

travelcee

Więc następnym razem, gdy będziesz w Seulu, przyjdź do tej kawiarni, aby przywitać się z tymi pięknymi stworzeniami!

tony_gd

Więcej informacji: Instagram | Facebook

Czytaj: Niesamowite murale w Seulu widoczne tylko w trakcie deszczu.