Kierowca wygrał życie – kilka centymetrów i skończyłoby się tragicznie (WIDEO)

0
512
Kierowca miał bardzo dużo szczęścia. Zdjęcie: YouTube

Internauci najczęściej tak komentują nagranie, które zostało opublikowane 17 marca w serwisie YouTube: „Ktoś wygrał życie”.

Wideo jest jak zimna szklanka wody. Uświadamia nam, że nawet jeśli będziemy bardzo ostrożni na drodze, to ktoś może w nas wjechać, albo coś może spaść, nie wiadomo skąd i wbić się w przednią szybę.

Życie ludzkie potrafi być bardzo kruche. Dlaczego? Zrozumiecie, oglądając film, który znajduje się poniżej.

Komfort bycia kierowcą niestety zmienił się na gorsze. Nie mam na myśli tylko kierowców zawodowych, bo samochodami na drogę wyjeżdża codziennie setki, tysiące osób. Wiele osób musi dojechać do pracy, w międzyczasie zawieźć dziecko do szkoły, a po pracy zrobić zakupy i oczywiście stać w minimum 40-minutowym korku.

Najgorsze jest to, że nawet jeśli ktoś jeździ ostrożnie i zgodnie z przepisami, zagrożeniem mogą być inni kierowcy na drodze, którzy nie przejmują się swoim życiem i zdrowiem, a co dopiero innych osób.

Czytaj: 7 najczęstszych błędów popełnianych przez młodych kierowców

Czasami dochodzi również do sytuacji zupełnie przypadkowych, przez które można dosłownie stracić życie. Przykład takiej losowej sytuacji można zobaczyć oglądając filmik na YouTube.

Na nagraniu widzimy, że nic nie zapowiadało takiego zbiegu wydarzeń. Widać, że ruch odbywa się płynnie i że akurat tego dnia padał deszcz. Nagle w stronę samochodu, dokładnie w stronę kierowcy, nie wiadomo skąd z ogromną prędkością leci metalowy pręt. W parę sekund wbił się w przednią szybę jak nóż w masło. Chyba tylko cud sprawił, że pręt nie przebił ciała kierowcy. To mogło się skończyć naprawdę tragicznie. Widać, że kierujący pojazdem z kamerką miał po prostu szczęście.

Całe nagranie możecie zobaczyć poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=zD4cmLsSEa0&feature=emb_logo

Czytaj: KONIEC Z „ELEKTRYKAMI” – KIEROWCO, UWAŻAJ!