Kobieta grająca na harfie w lesie przyciągnęła jelenia, któremu spodobała się muzyka

0
583
Zdjęcie: YouTube

Jelenie są znane z tego, że są nieśmiałymi stworzeniami, a na wolności dość rzadko można zobaczyć jelenia z bliska. Jednak ten jeden jeleń wyszedł z lasu i zbliżył się do dziewczyny, gdy usłyszał piękny dźwięk harfy Naomi SV.

Dziewczyna nagrywała siebie podczas grania coveru „The Sound of Silence” amerykańskiego duetu Simona & Garfunkela. Na nagraniu widzimy jak zaciekawiony jeleń zbliża się do dziewczyny, macha ogonkiem i cieszy się przeogromnie. Zbliża się do Naomi, by lepiej posłuchać muzyki.

Czytaj: Jelonek czubaty – jeleń z kłami wampira

Istnieje kilka badań naukowych, które sugerują, że niektóre zwierzęta lubią słuchać muzyki, a wideo Naomi SV potwierdza tę hipotezę.

Młody jeleń został nagrany, jak powoli zbliża się do Naomi. Widzimy jak podekscytowany macha ogonem. Tymczasem Naomi jest całkowicie nieświadoma swojego tajemniczego wielbiciela. Ostrożnemu jelonkowi udaje się dotrzeć na odległość kilku metrów od dziewczyny, po czym zaczyna skakać do lasu. Z kolei Naomi jest zaskoczona nagłym ruchem jelenia i nagle przestaje grać na harfie. Dopiero po obejrzeniu nagrania zdała sobie sprawę z bajkowego momentu, który się wydarzył. Utalentowana dziewczyna powiedziała: „Jeleń zmienił moją sesję z harfą w film Disneya”.

Obejrzyj całe nagranie poniżej i posłuchaj więcej coverów Naomi na YouTube.

Ten ciekawy jeleń wyszedł z lasu, by posłuchać wykonania harfowego coveru Naomi SV „The Sound of Silence” Simona i Garfunkela.

Naomi SV: Strona internetowa | Instagram | YouTube

Czytaj: Czasami warto spojrzeć w górę. Piękno włoskiego lasu.

Blue link: https://www.tbgtechco.com