Kobieta po 30. Dojrzałość, pewność i smak.

0
932
Dla wielu kobiet 30 urodziny mają wyjątkowe znaczenie. Zdjęcie: pixabay.com

Dla wielu kobiet 30 lat to granica między młodością a dojrzałością i stagnacją. Ktoś nas tak zaprogramował, że boimy się przekroczenia tej granicy. Czas skończyć z takim myśleniem. Powiedzmy sobie dość. Wiele kobiet potwierdzi ten punkt widzenia.

Oto kilka ciekawostek dotyczących współczesnych trzydziestolatek:

Kobieta po 30. jest najpiękniejsza. Potwierdzają to liczne badania. Kobieta po 30. zna swoje atuty, umie je wykorzystać. Ma własne zdanie i doświadczenie, dzięki czemu dorobiła się własnego stylu.

Kobieta po 30. jest pewna siebie. Wśród kobiet po 30. dostrzegamy pewność siebie. Kobiety takie są odważne i rozsądne. Pewność siebie, którą emanują Panie zwiększa ich powodzenie w oczach mężczyzn. Tak, drogie Panie, faceci urodę utożsamiają z pewnością siebie. Lubią, jak kobieta obdarzona jest tą cechą.

Kobieta po 30. ma największy apetyt na seks. Poziom hormonów mających wpływ na libido jest u Pań po 30. największy. Trzydziestolatka to świetna kochanka, ma świadomość swojego ciała, umie czerpać z seksu przyjemność. Panie po 30. zdążyły już nauczyć się swojego ciała. Wiedzą, co je kręci, wiedzą, co daje im przyjemność i orgazm.

zdjęcie: pixabay.com

Kobieta po 30. jest stylowa. Kobiety takie mają doświadczenie z modą, wiedzą, jakie kolory i jaki styl do nich pasuje.

Zdaniem brytyjskich naukowców kobieta czuje się najlepiej w wieku 31 lat. Staje się kobieca, pewna siebie, wie, że jest atrakcyjna. Nie męczą ją już kompleksy charakterystyczne dla nastolatek i kobiet po dwudziestce. Wielu mężczyzn uznaje takie kobiety za atrakcyjniejsze od nastolatek.

Kobieta po 30. przestaje być egoistką. Szczerze mówiąc kobiety młodsze, singielki lub będące w związkach na pierwszym miejscu stawiają siebie. Gdy dojrzewają stają się odpowiedzialne za partnera i własne dzieci. Miłość do rodziny staje się silniejsza niż miłość do samego siebie.

Kobiety po 30. są szczęśliwe. Otaczają się bliskimi, mają małe, ale zaufane grono znajomych. Czują się spełnione. Może nie warto bać się owej magicznej granicy 30 lat. Może właśnie życie zaczyna się po 30.

Zapraszam wszystkie Panie do dzielenia się własnymi opiniami.  Może i Panowie podzielą się spostrzeżeniami na temat kobiet po 30?

PRZECZYTAJ TAKŻE: 14 zdjęć, które w żartobliwy sposób ukazują różnice między kobietą a mężczyzną.

Spróbuj także swoich sił w ZAGADCE LOGICZNEJ NA MYŚLENIE KREATYWNE. Uda Ci się znaleźć rozwiązanie? f7dobry.com

Odwiedź naszą stronę f7city.pl