Kobieta rozłożyła małe łóżko dla wiewiórki, która odwiedzała jego ogród. Zrobiła jej 11 uroczych zdjęć

0
1021

Sharon Cutler jest fotografką przyrody i krajobrazu z Bournemouth w Anglii. Kobieta została zmuszona do tymczasowego porzucenia pracy z powodu wybuchu globalnego koronawirusa.

„Pozostał mi tylko ogród za domem, żebym mogła robić zdjęcia” – powiedziała Cutler w wywiadzie dla Bored Panda. „Postanowiłam sprawdzić, czy uda mi się zrobić zdjęcia dzikim wiewiórkom, które zawsze są w moim ogrodzie.”

Po chwili Sharon przypomniała sobie, że ma malutkie łóżeczko, które służyło jej jako rekwizyt do zdjęć świnki morskiej jej córki. Kobieta przebudowała więc łóżko, ozdobiła je drobnymi kawałkami lnu i umieściła w swoim ogrodzie, aby sprawdzić, czy wiewiórki w ogóle na nie zareagują i będą się cieszyć.

Więcej informacji: Sharon Cutler

Czytaj: Znudzony kwarantanną mężczyzna zbudował małą restaurację dla wiewiórek na swoim podwórku

Fotografka przyrody i krajobrazu Sharon Cutler rozłożyła małe łóżko dla wiewiórek w swoim ogrodzie.

Zdjęcie: Sharon Cutler

„Zmęczona wiewiórka po pracowitym dniu w ogrodzie”, tak podpisała zdjęcie Sharon na swoim Facebooku, kiedy udostępniła zdjęcia wiewiórki oglądającej nową sypialnię. „Nadszedł czas, aby odmówić modlitwę, poprawić poduszkę, wskoczyć do łóżka i przykryć się kołderką”.

Jej znajomi z Facebooka i inni ludzie pokochali te zdjęcia. „To wspaniałe” – skomentowała jedna z internautek. „Po prostu cudowne!” napisała inna osoba.

Łóżko, pierwotnie wykonane dla świnki morskiej jej córki, zostało przebudowane i ozdobione lnem.

Zdjęcie: Sharon Cutler

Pierwszym gościem była ciekawa wiewiórka, którą Sharon nazwała Cyril.

Zdjęcie: Sharon Cutler

Wyglądało na to, że łóżko było idealnym miejscem na relaks dla wiewiórki.

Zdjęcie: Sharon Cutler

Sharon powiedziała w wywiadzie, że łóżko zostało pierwotnie wykonane z drewna znalezione na plaży dwa lata temu. „Zrobiłam łóżko kilka lat temu jako rekwizyt fotograficzny dla świnek morskich mojej córki” – wyjaśniła fotografka i miłośniczka zwierząt.

„Nie pracuję od ponad miesiąca z powodu koronawirusa, a ponieważ miałam tylko ogród z tyłu do robienia zdjęć, postanowiłam sprawdzić, czy uda mi się zrobić zdjęcia dzikim wiewiórkom, które są zawsze w moim ogrodzie ”- powiedziała. „Ukryłam orzeszki ziemne wśród pościeli, a wiewiórki od razu je znalazły i zabrały”.

Zdjęcie: Sharon Cutler

Łóżko nie było jedynym meblem, który kobieta położyła w ogrodzie.

Zdjęcie: Sharon Cutler

Mała wanna była ozdobą łazienki Sharon.

Zdjęcie: Sharon Cutler

„Zrobiłam dodatkowo wieszak na ręczniki, ręcznik i matę kąpielową, aby dokończyć łazienkę i uzyskać ładną scenografię”, powiedziała Sharon.

Zdjęcie: Sharon Cutler

Ciekawska mała wiewiórka wydawał się być zainteresowana również wanną.

Zdjęcie: Sharon Cutler

Nic dziwnego, że Sharon uwielbia fotografować zwierzęta.

Zdjęcie: Sharon Cutler
Zdjęcie: Sharon Cutler

Czytaj: Stwórz las w słoiku