Kobieta uchwyciła oszałamiającą „poziomą tęczę” wypełniającą niebo każdym kolorem

0
998

To zdjęcie jest spektakularne! Zostało zrobione nad jeziorem Sammamish w stanie Waszyngton.

Podczas gdy fotografka amatorka Cessna Kutz widziała w swoim życiu wiele tęcz nad jeziorem, nie była przygotowana na to, co się pojawiło, gdy wyjrzała przez okno pewnego popołudnia. Poziome pasy koloru rozciągały się na szerokość jeziora, tworząc spektakularny widok.

Co ciekawe, ta „tęcza” może wcale nie być tęczą. Według meteorologa Courtney Obergfell wydaje się, że jest to łuk okrężny. Złudzenie optyczne pojawia się, gdy halo powstaje w wyniku załamania światła słonecznego w kryształach lodu zawieszonych w atmosferze. Znane również jako tęcza ognia, może tworzyć kolorowe pasma tuż poniżej poziomu słońca.

Nawet jeśli nie jest to prawdziwa tęcza, jej magiczny wygląd był miły dla oka Kutz. „Po prostu poczułam szczęście, że mogę być świadkiem tak niesamowitej chwili”, mówi dla My Modern Met. „Dało mi to spokój i nadzieję i sprawiło, że mniej niepokoi mnie obecna sytuacja”.

Czytaj: Różowa tęcza została zauważona na niebie w Anglii

Na szczęście Kutz postanowiła podzielić się tym, co zauważyła za oknem, a jej zdjęcie stało się bardzo popularne na Facebooku.

Na jej zdjęciu niebo jest pełne kolorów, niemal jakby wysyłało wiadomość nadziei do wszystkich, którzy w tej chwili utknęli w domach. To z pewnością wiadomość, która powinna nam dać dużo siły.

„Szczerze mówiąc, nie miałam pojęcia, że to zdjęcie będzie jak dobry znak dla ludzi. Chciałam tylko podzielić się pięknym momentem, którego byłam świadkiem ”- opowiada. „Jestem wielką pasjonatką fotografii, dlatego jestem wdzięczna, że Bóg wykorzystał moje zdjęcia, by dać nadzieję ludziom, nie tylko w moim kraju, ale na całym świecie. Wzmocniło to moją działalność fotograficzną, a także wywarło wpływ na ludzi, dzięki czemu czuję się niesamowicie”.

Oto widok tej niesamowitej tęczy nad jeziorem Sammamish w stanie Waszyngton.

Cessna Kutz: Strona internetowa | Instagram

Czytaj: W KALIFORNII JEST ŻARÓWKA, KTÓRA DZIAŁA JUŻ 118 LAT!