Kochasz wino? Winiarnia oferuje roczne stanowisko z niezłą pensją!

0
380
Ta praca będzie spełnieniem marzeń dla osoby, która kocha wino i wszystko, co z winem związane. Zdjęcie: pixabay.com

Winiarnia w Kalifornii zapłaci każdemu 10 000 dolarów miesięcznie za mieszkanie i pracę tam przez rok.

Jeśli jesteś koneserem wina i potrzebujesz zmiany zawodu, być może ta okazja zaostrzy Twój apetyt. Winiarnia Murphy-Goode w hrabstwie Sonoma w Kalifornii oferuje roczne stanowisko z pensją w wysokości 10 000 USD miesięcznie (niecałe 40 000 zł).

Czytaj: W Kalifornii jest żarówka, która działa już 118 lat!

Szczęśliwy kandydat zdobędzie nie tylko cenne doświadczenie w pracy w branży winiarskiej; będzie również mieszkać w idyllicznym mieście Healdsburg bez czynszu przez cały rok.

„Mamy pracę, która natychmiastowo katapultuje Cię w stratosferę winiarską” – informuje winiarnia Murphy-Goode. „Szukasz zmiany w swojej karierze i chcesz realizować swoją pasję? Czy słowa, takie jak Cabernet, Rosé i Chardonnay po są ci znane i lubiane?”

Ta rodzinna firma szuka kogoś, kto chętnie „weźmie jeden łyk życia”. Stanowisko jest otwarte dla osób, które ukończyły 21 lat i są upoważnione do pracy w Stanach Zjednoczonych. Aby złożyć podanie, Murphy-Goode Winery zaprasza Cię do przesłania wiadomości wideo i wyjaśnienia „dlaczego chcesz przyjąć tę pracę”. Następnie firma oceni aplikacje na podstawie „wartości ról, kreatywności i projektu, stosownego doświadczenia i zestawu umiejętności”.

Pixabay

Pierwsze 90 dni pracy polegać będzie na obserwowaniu winiarza Dave Ready Jr., aby dowiedzieć się o wszystkich aspektach zbioru wina. Stamtąd zespół pomoże Ci wybrać ścieżkę odpowiadającą Twoim umiejętnościom i zainteresowaniom. Możesz skończyć pracując w pięknych winnicach lub możesz zarządzać jedną z sal degustacyjnych winnicy. A kiedy skończysz dzień, po prostu zrelaksuj się i napij się kieliszka lokalnego wina, które pomogłeś zrobić!

Czytaj: Winogrona chronią skórę przed UV, działają jak filtr przeciwsłoneczny

Brzmi jak Twoja wymarzona praca? Możesz ubiegać się o stanowisko od teraz do 30 czerwca. Praca rozpocznie się około września 2021 roku.

Kochasz wino? Winiarnia Murphy-Goode w hrabstwie Sonoma w Kalifornii oferuje roczne stanowisko z pensją w wysokości 10 000 USD miesięcznie (niecałe 40 000 zł).

Murphy-Goode Winery: Strona internetowa | Facebook | Instagram | Twitter | YouTube

johannesfloe.com – Art to remember