„Kogel Mogel 3” – kultowa komedia w kinach już w styczniu!

0
1391
zdjęcie: facebook.com

To już pewne! Zakończyły się zdjęcia na planie filmu „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” i w styczniu będziemy mogli obejrzeć w kinie kontynuację przygód bohaterów kultowych komedii „Kogel-mogel” i „Galimatias, czyli kogel-mogel 2”. Kto zagra w trzeciej części? 

W „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3″” główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes…

Główna bohaterka, Kasia nie jest już nieśmiałą, niepewną dziewczyną. To dojrzała kobieta, która stawia czoła przeciwnościom losu. Film ten to dalszy ciąg przygód Kasi, ekscentrycznej rodziny Wolańskich i pozostałych bohaterów kultowych komedii „Кogel-mogel”.

Kasia Solska/Grażyna Błęcka-Kolska, zdjęcie: facebook.com

– Zależało mi, żeby w trzeciej części filmu moja bohaterka Kasia była ciepłą, a jednocześnie dynamiczną, energetyczną i niezależną kobietą. Czekam na premierę, zobaczymy, co się wydarzy – mówi Grażyna Błęcka-Kolska.

W filmie zobaczymy także mamę Kasi, którą gra niezmiennie Katarzyna Łaniewska. Aktorka tak skomentowała swoją postać w trzeciej części filmu:

– Plan filmowy z końca lat 80. a ten dzisiaj to różnica niewyobrażalna. Ogromna jest też różnica pomiędzy tym, jak żyło się 30 lat temu. a jak współcześnie. Pewne rzeczy pozostały jednak niezmienne: wieś jest nadal wsią, babcia karmi najlepiej, a polska gościnność to nasz znak rozpoznawczy. Więc moja bohaterka będzie dużo gotować, także czerpiąc inspiracje z telewizyjnych programów kulinarnych. Będzie też dbać o swojego wnusia Marcina, czyli syna Kasi, który w pierwszych scenach filmu zjawi się niespodziewanie we wsi Brzózki. A że będą z nim problemy, to oczywiste, bo „młodzi muszą po swojemu”. Tak było 30 lat temu i tak jest dziś. A reszta to już miszmasz kompletny – powiedziała Katarzyna Łaniewska.

Solska/Katarzyna Łaniewska, zdjęcie: facebook.com

Rzeczywiście ciężko będzie powtórzyć sukces pierwszej i drugiej części. Przyjęło się, że każda kolejna część jest troszkę gorsza od poprzedniej. Jak będzie w tym przypadku, dowiemy się już niedługo. Premiera kinowa zapowiadana jest na 25 stycznia.

– Moja praca polega na tym, by zastanowić się nad tym, jak zmienili się ci ludzie, jak zmieniło się ich otoczenie. Tamte filmy były lubiane także ze względu na zmysł obserwacji obyczajowej – podkreśla Ilona Łepkowska.

– Czasami widzowie, którzy widzieli dwie pierwsze części, chcieliby żeby trzecia była taka sama. Jednak minęło 30 lat, nasi bohaterowie się zmienili – ocenia Ilona Łepkowska, scenarzystka dwóch części komedii „Kogel-mogel”. Nową część serii wyreżyserował Kordian Piwowarski.

PRZECZYTAJ TAKŻE: 10 ROŚLIN DONICZKOWYCH, KTÓRE OCZYSZCZAJĄ POWIETRZE I OCHRONIĄ PRZED SMOGIEM! – f7dobry.com

W trzeciej części kultowej komedii widzowie zobaczą znane już postaci, jak i nowych bohaterów.

– Opowiadamy o innych, bezpruderyjnych czasach – mówi aktorka Ewa Kasprzyk. Wielokrotnie już mówiłam, że wolę kojarzyć się z seksem niż z geriatrią, i moja bohaterka jest „jakby” tego samego zdania i „przyjęła to do aprobującej wiadomości” – dodaje Ewa Kasprzyk, która ponownie wciela się w postać pani Wolańskiej. W „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” żona docenta została seks-trenerką i celebrytką.

Barbara Wolańska/Ewa Kasprzyk, zdjęcie: facebook.com

W nowe postacie wcielą się: Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki, Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka, Anna Mucha, Joanna Jarmołowicz, Wojciech Solarz, Mayu Gralińska-Sakai, Mikołaj Roznerski, Michalina Sosna i Jakub Kucner. Kto jest kim?

1. Agnieszka Wolańska (Aleksandra Hamkało) – młodsza siostra Piotrusia. Inteligentna, ale cicha, skromna i „poukładana” Aga ma dużo więcej wspólnego z ojcem niż z ekscentryczną, zapatrzoną w siebie matką. I wciąż trafia na mężczyzn, którzy łamią jej serce.

Agnieszka Wolańska/Aleksandra Hamkało, zdjęcie: facebook.com

2. Marcin Zawada (Nikodem Rozbicki) – syn Kasi i Pawła. Wieczny Piotruś Pan – imprezowicz i lekkoduch, który umie podbić serce niemal każdej dziewczyny. Przez kilka ostatnich lat, po tym jak małżeństwo jego rodziców się rozpadło, mieszkał z ojcem w Holandii. I cały czas okłamywał matkę – pewną, że jej ukochany syn za granicą studiuje.

Marcin Zawada/Nikodem Rozbicki, zdjęcie: facebook.com

3. Piotruś Wolański (Maciej Zakościelny) – syn Barbary i Mariana. Mały Piotruś, urwis nie z tej ziemi, wyrósł na pantoflarza. I od kilku lat wiedzie wygodne życie u boku zaradnej – choć też chwilami zaborczej – Marleny.

Piotruś/Maciej Zakościelny, zdjęcie: facebook.com

4. Marlena Wolańska (Katarzyna Skrzynecka) – żona Piotrka. Twarda bizneswoman – właścicielka modnej restauracji i potulnego, siedzącego grzecznie w domu męża. Wielkie pieniądze, kicz i lamparcie cętki – to „środowisko naturalne”, w którym Marlena wręcz rozkwita… I choć na co dzień trzyma Piotrka „pod obcasem”, w głębi serca naprawdę męża kocha – i każdego dnia dba o to, by był naprawdę szczęśliwy.

Marlena Wolańska/Katarzyna Skrzynecka, zdjęcie: facebook.com

5. Urzędniczka (Anna Mucha) – kobieta wulkan: niebezpieczna i gorąca. Tajemnicza, seksowna brunetka, która w sekundę sprawi, że Marcinowi skoczy tętno.

Urzędniczka/Anna Mucha, zdjęcie: facebook.com

6. Młodszy aspirant Iwona Ząb (Joanna Jarmołowicz) – policjantka z Brzózek. Silna, pewna siebie – umie poskromić każdego lokalnego rozrabiakę. I nawet nie zauważa, że po cichu cały czas adoruje ją kolega z pracy.

Młodszy aspirant Iwona Ząb/Joanna Jarmołowicz, zdjęcie: facebook.com

7. Policjant Tadeusz (Wojciech Solarz) – kolega Iwony, który marzy o tym, by razem wybrali się nie tylko na patrol, ale też na randkę.

8. Mary (Mayu Gralińska-Sakai) – orientalna piękność, która przyjeżdża do Marcina z Holandii.
Mary/Mayu Gralińska-Sakai, zdjęcie: facebook.com
9. Paweł (Mikołaj Roznerski) – chłopak, który łamie Agnieszce serce. Egoista i zimny drań, który zrywa z ukochaną za pomocą SMS-a. Nieświadomy, że dziewczyna szykuje dla niego „słodką” zemstę…
Paweł/Mikołaj Roznerski, zdjęcie: facebook.com
10. Paula (Michalina Sosna) – nowa dziewczyna Pawła. Śliczna i sympatyczna, ale pozbawiona większych ambicji. I ślepo zapatrzona w chłopaka, który podbił jej serce.
Paula/Michalina Sosna, zdjęcie: facebook.com
11. Patryk (Jakub Kucner) – przystojniak, którego Wolańska zatrudniła jako asystenta.
Patryk/Jakub Kucner, zdjęcie: facebook.com

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedź się tutaj 🙂 

Koniecznie odwiedź naszą stronę f7city.pl