Konsola w kształcie piersi wyprzedała się ekspresowo. Zgadnij jak się ją włącza

0
768
zdjęcie: wccftech.com

Kobiece piersi mają w sobie coś wyjątkowego, coś magicznego. Firma Nutaku postanowiła to wykorzystać produkując konsolę w kształcie piersi. Okazał się to strzał w dziesiątkę, ponieważ konsola sprzedała się w oka mgnieniu!

Wystarczyło kilka godzin, aby wyprzedały się wszystkie sztuki konsoli do gier w kształcie piersi. Firma Nutaku, zajmująca się dystrybucją gier hentai (tylko dla dorosłych), postanowiła swoim klientom sprawić przyjemność, projektując im własną „konsolę”.

Zakupując konsolę Nutaku wystarczy podpiąć ją do domowego wyświetlacza i już można rozpocząć granie w gry przeznaczone dla osób od 18 roku życia. Na konsoli zainstalowany jest zestaw 20 gier dla osób pełnoletnich, wszystko w stylistyce mangi. Poprzez konsolę łączymy się z cyfrową platformą Nutaku, gromadzącą mniej więcej 20 milionów zarejestrowanych użytkowników.

Koszt konsoli to 169 dolarów. Konsola wyposażona jest w dwa porty USB, wyjście HDMI, audio, Wi-Fi, gry z biblioteki Nutaku oraz zasilacz. Aktualnie nie można jej już kupić, ponieważ wyprzedała się w kilka godzin. Jednak gdybyście mieli ochotę mieć taki gadżet we własnym domu należy uzbierać się w cierpliwość i dodać ją do swojej listy zakupowej w sklepie Nutaku. Firma czeka na świeżą dostawę towaru.

Ciekawy jest sposób jej włączenia. Na filmiku możecie zobaczyć, jak przebiega ten proces 😉

zdjęcie: Nutaku

PRZECZYTAJ TAKŻE: W 2050 ROKU CZĘŚCIEJ BĘDZIEMY W ZWIĄZKACH Z ROBOTAMI NIŻ LUDŹMI – f7dobry.com