Koreański zespół zaśpiewał piosenkę z Męskiego Grania!

0
678
Kortez, Podsiadło i Zalewski. Zdjęcie: facebook.com

Mówiąc na co dzień w języku ojczystym, rzadko zastanawiamy się nad tym, czy język polski jest trudny do nauczenia i wymówienia dla obcokrajowców. Czasami śmieszą nas próby wymówienia jakiegoś polskiego słowa przez osobę z zagranicy. Polska ortografia i trudna wymowa spędzają sen z powiek wielu osobom próbującym nauczyć się mówić w języku polskim. 

Koreański boysband M.O.N.T. podjął wyzwanie i podczas koncertu w klubie Proxima zaśpiewał piosenkę „Początek”, który promował tegoroczną edycję Męskiego Grania, w oryginale śpiewaną przez Dawida Podsiadło, Krzysztofa Zalewskiego i Korteza. Jak im wyszło? Czy udało im się opanować nasz język? Sami posłuchajcie!

A poniżej piosenka w oryginale.

Każdego roku wraz z kolejną edycją Męskiego Grania powstaje nowa piosenka, będący hymnem tego projektu. W poprzednich latach piosenki wykonywali tacy artyści, jak Piotr Rogucki, Tomasz Organek, Monika Brodka, O.S.T.R., Katarzyna Nosowska czy Mela Koteluk. W tym roku kawałek nagrali wspólnie Kortez, Podsiadło i Zalewski. Piosenka okazała się hitem! Na YouTube klip ma ponad 58 milionów wyświetleń.

POSŁUCHAJ TAKŻE: 10 NAJCZĘŚCIEJ ŚPIEWANYCH PIOSENEK PO DUŻEJ ILOŚCI WYPITEGO ALKOHOLU – f7dobry.com

Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź naszą stronę f7wroclaw.pl