Kształt nosa może wiele powiedzieć o Twojej osobowości

0
3484

Nos to bardzo ważny element twarzy. Zdaniem izraelskiego naukowca – prof. Abrahama Tamira – da się z niego wyczytać charakter człowieka. Poznaj typy nosa i dowiedz się, co symbolizują.

1. Nubijski nos

Osoby z takimi nosami są kreatywne i ciekawe. Najczęściej są optymistami i mają otwarte poglądy. Są też bardzo towarzyscy i często otaczają się interesującą grupą znajomych i przyjaciół.

2. Grecki nos

Ludzie z greckim nosem są powściągliwi. Trudno im okazywać swoje emocje i nie lubią być w centrum uwagi. Są też lojalni, mają pragmatyczny pogląd na życie i zawsze można na nich liczyć.

3. Haczykowaty nos

Haczykowaty nos wyróżnia się niewielkim wybrzuszeniem pośrodku. Ludzie z takimi nosami są bardzo ambitni i zorientowani na cel. Często mają silne zasady, których zacięcie bronią. Taki nos jest charakterystyczny dla osób spragnionych sukcesu, wyznaczających sobie ciągle nowe cele i uparcie dążących do ich realizacji.

4. Orli nos

Ludzie z orlim nosem są dobrze zorganizowani i zdeterminowani. Dbają o swoją karierę, a sukces zawodowy jest zawsze na samym szczycie listy ich priorytetów. Osoby z takim nosem są inteligentne i nie odpuszczają, dopóki nie osiągają tego, co sobie zamierzyli, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Czytaj: 15 części ciała, które ujawniają Twoją inteligencję.

5. Zadarty nos

To mały nos unoszący się w górę na czubku, dzięki czemu nozdrza są widoczne. Osoby z tego typu nosem wydają się być beztroskie, radosne, entuzjastyczne, impulsywne i spontaniczne. Są często lubiani, ponieważ ich żywa osobowość przyciąga wielu wielbicieli. Mają wiele wdzięku i uroku osobistego. Częściej niż inni ludzie kierują się intuicją i mają silny instynkt.

6. Prosty nos

Prosty nos ma ładny, klasyczny, proporcjonalny wygląd. Osoby posiadające tego typu nos są trzeźwo myślące, tolerancyjne, mają nieskomplikowaną, ale silną osobowość, mają dużo pewności siebie. Ich charaktery to połączenie tolerancji, autentyczności z ogromną wytrwałością. Są zawsze sobą, bez względu na sytuację i są przekonani o swoich umiejętnościach. Z tego powodu niełatwo nimi wstrząsnąć. Osoby z takimi nosami mogą być ekspertami w dziedzinie sztuki i piękna, stać na czele firm, czy robić karierę w mediach lub modelingu.

7. Rzymski nos

Ten typ nosa jest długi, prosty i ma spadzisty koniec. Symbolizuje odwagę, zdolność do podejmowania decyzji i jasnego myślenia. Ludzie z tym rodzajem nosa są bardzo ambitni, lubią wszelkie wyzwania i mogą osiągnąć wielkie sukcesy w średnim wieku. Cechuje ich pozytywne nastawienie do świata i wrażliwe usposobienie. Są bardzo empatyczni i zawsze dostępni dla innych ludzi. Czasami jednak zapominają o sobie…

8. Krzywy nos

Ludzie z takimi nosami są stabilni, godni zaufania i potrafią uważnie słuchać. Są bardzo pragmatyczni i zawsze można na nich liczyć.

Źródło

Czytaj: 18 KRAJÓW OGRANICZYŁO EMISJĘ DWUTLENKU WĘGLA. TO NAPRAWDĘ PRZYNOSI EFEKTY.