Kto wygrał jubileuszową 10-tą edycję „Twoja twarz brzmi znajomo”?

0
1120
zdjęcie: facebook.com

To była kolejna świetna edycja, w której można było obejrzeć i oczywiście usłyszeć wiele wspaniałych występów. Kto wygrał jubileuszową dziesiątą edycję „Twoja twarz brzmi znajomo”?

W finale 10. edycji „Twoja twarz brzmi znajomo” zwycięzcą okazał się Mateusz Ziółko. W finale pokonał Marka Molaka, Adrianę Kalską i Rafała Szatana.

Ostatni odcinek dostarczającego wielu emocji i zachwycającego kreacjami i niesamowitymi metamorfozami show rozpoczął występ finalistów, którzy wcielili się w muzyków Boney M w hicie „By The Rivers of Babylon”. Dopiero później przyszedł czas na decydujące metamorfozy.

Kim jest zwycięzca dziesiątej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo” Mateusz Ziółko? 

Ten człowiek ma muzykę we krwi. Mateusz Ziółko na swoim koncie ma udział w wielu programach typu „talent show”. W 2008 roku wziął udział w przesłuchaniach do 1. edycji programu „Mam talent!”. W show TVN-u dotarł do finału, w którym zajął czwarte miejsce. W 2012 roku wraz z zespołem wziął udział w przesłuchaniach do 4. edycji „Must Be the Music. Tylko muzyka” Polsatu. W programie dotarł do etapu półfinałowego. W 2013 roku spróbował swoich sił w 3. edycji „The Voice of Poland”. Program wygrał, dzięki czemu podpisał kontrakt z wytwórnią muzyczną i wkroczył na polski rynek muzyczny. Dzisiaj jest twórcą wielu hitów i jego piosenki puszczane są w wielu stacjach radiowych.

W czasie trwania programu Mateusz Ziółko pokazywał się w wielu zachwycających odsłonach. Która przemiana najbardziej Ci się spodobała?

Tina Turner

Andrzej Rybiński

Maggie Reilly

Zbigniew Wodecki

Lenny Kravitz

PRZECZYTAJ TAKŻE: „KOGEL MOGEL 3” – KULTOWA KOMEDIA W KINACH JUŻ W STYCZNIU! – f7dobry.com

Grzegorz Markowski

Klaus Meine z zespołu Scorpions

Drupi

Dov Vasyl

Mateusza Ziółko, który w finale „Twoja twarz brzmi znajomo” przeistoczył się w Arethę Franklin, wygrał jubileuszową edycję show.

Która rola zapadła Ci najbardziej w pamięci? Przyznam szczerze, że dla mnie odtworzenie utworu „Lubię wracać tam, gdzie byłem” Zbigniewa Wodeckiego bardo wzruszyło. Dla mnie to był jego najlepszy występ.

Serdecznie gratulujemy Mateuszowi. Nagrodę, czek na 100 tysięcy złotych przekazał Towarzystwu Przyjaciół Chorych Sądeckie Hospicjum.

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedź się tutaj 🙂 

Koniecznie odwiedź naszą stronę f7city.pl