Którą część ciała myjesz najpierw pod prysznicem? To wiele mówi o Twojej osobowości!

0
455
Zdjęcie: pl.freepik.com

Część ciała, którą myjesz najpierw pod prysznicem, ujawnia coś interesującego o Twojej osobowości. Sprawdź, czy jesteś optymistą czy psychopatą?

Co najpierw myjesz?

KLATKA PIERSIOWA: Jeśli to właśnie myjesz najpierw, jesteś praktyczną osobą. Lubisz prostotę w życiu i nie owijasz w bawełnę. Dla Ciebie wygoda jest najważniejsza. Nienawidzisz rozpraszania się podczas koncentracji i niecierpliwisz się w przypadku osób, które nie widzą rzeczy po Twojej myśli. Jesteś dobrym partnerem seksualnym i lubisz próbować nowe rzeczy. Najlepszym partnerem dla Ciebie w życiu będzie ta osoba, która najpierw myje włosy.

TWARZ: Pieniądze są dla Ciebie ważne i zrobisz wszystko, żeby je zdobyć. Uczciwość i godność nie są ważne. Czujesz, że przyjaciele są po to, by ich użyć, a życie to jeden wielki kłopot. Inni ludzie Cię nie rozumieją, ale Ty nie przejmujesz się tym, co myślą. Jesteś osobą bardzo egocentryczną. Najlepszym partnerem dla Ciebie w życiu będzie ta osoba, która najpierw myje części intymne.

Czytaj: Ta kąpiel usunie wszystkie toksyny z organizmu, poprawi krążenie, zmniejszy stan zapalny!

PACHY: Jesteś niezawodną i ciężko pracującą osobą. Ogólnie jesteś bardzo popularną osobą, ponieważ jesteś bardzo przyziemny i chętny do pomocy innym. Masz tendencję do wpadania w kłopoty, ponieważ nie możesz stwierdzić, czy ludzie są wobec Ciebie szczerzy. Twoim najlepszym partnerem w życiu będzie osoba, która jako pierwsza myje ramiona.

WŁOSY: Masz artystyczną duszę. Sen na jawie to Twoje hobby, ale możesz osiągnąć to, czego większość innych ludzi nie może. Nawet jeśli brakuje Ci poświęcenia, to będziesz niestrudzenie pracować nad celami, do których dążysz. Pieniądze nie są dla Ciebie ważne. Twoi przyjaciele to tylko intelektualiści i inne artystyczne dusze. Talent to Twoja główna siła. Twoim najlepszym partnerem w życiu będzie osoba, która jako pierwsza myje klatkę piersiową i części intymne.

Czytaj: W Poznaniu rusza Gran Fondo Series

CZĘŚCI INTYMNE: Jesteś nieśmiałą osobą. Brakuje Ci pewności siebie i masz tendencję do prześladowania przez innych. Nie masz wielu przyjaciół, ponieważ inni uważają Cię za nudnego i nieatrakcyjnego. Wytrwałość nie jest Twoją siłą i łatwo poddajesz się przy pierwszej okazji. Jednak jesteś ponadprzeciętnym partnerem seksualnym. Jesteś w stanie pokazać swoje prawdziwe emocje bardzo niewielu osobom. Dlatego w seksie odnajdujesz swoje wewnętrzne mocne strony. Twoim najlepszym partnerem w życiu będzie osoba, która najpierw myje twarz i włosy.

RAMIONA: Jesteś urodzonym przegranym. Zawodzisz we wszystkim, co robisz. Ludzie Cię nie lubią i zwykle spędzasz czas sam. Jesteś nałogowym hazardzistą i dużo pijesz. Postrzegasz świat jako piekło. Pieniądze i władza również są dla Ciebie ważne. Ale Twoje szczęście zawsze Cię zawiedzie. Jesteś kiepskim partnerem seksualnym. Trudno będzie Ci znaleźć partnera w życiu. Ta osoba, która najpierw myje pachy, jest Twoją jedyną szansą.

POZOSTAŁE CZĘŚCI CIAŁA: Jesteś bardzo przeciętną osobą. Niewątpliwie masz swoje wewnętrzne mocne strony, ale ludziom trudno to dostrzec. Musisz nauczyć się być nieco bardziej odważnym i sprzedać swój potencjał. W głębi duszy jesteś bardzo sympatyczną osobą, która ma niewiele wad. Jednak kluczem będzie wyróżnienie swoich mocnych stron, a nie tylko ukrycie słabości. Jesteś przeciętnym partnerem seksualnym. Masz wielkie fantazje na temat różnych technik, ale niestety nie jesteś na tyle odważny, aby je wypróbować. Twoim najlepszym partnerem w życiu będzie ta osoba, która najpierw myje twarz.

johannesfloe.com – Art to remember