Ktoś stracił iPhone podczas jazdy kolejką górską, a ten facet go złapał!

0
595

Żyją wśród nas ninja z refleksami jak błyskawica. Cóż, w pewnym sensie. Nowozelandczyk Samuel Kempf udowodnił nam wszystkim, że ludzkie ciało jest niesamowite. Kiedy jechał kolejką górską w Barcelonie w Hiszpanii, zobaczył lecącego iPhone’a i chwycił go, gdy leciał w powietrzu, jakby nigdy nic.

Samuel udostępnił film na YouTube i uzyskał ponad 1,71 miliona wyświetleń w mniej niż dwa dni! „To o wiele więcej, niż mogłem liczyć” – powiedział. Aktualnie filmik obejrzało prawie 7 milionów osób. Ponadto, wideo skomentowało ponad 1500 osób, z których większość chwaliła mężczyznę za jego nadludzki wyczyn zręczności.

Samuel Kempf jechał kolejką górską…

zdjęcie: YouTube
zdjęcie: YouTube

„Byłem w Hiszpanii w Port Aventura. Postanowiłem, że przejadę się kolejką górską Shambhala. W trakcie przejażdżki zauważyłem, jak jakiejś osobie kilka rzędów przede mną wypadł z dłoni iPhone. Krótko mówiąc, złapałem go. Ta kolejka górska poruszała się z prędkością ponad 130 km/h! Była kiedyś najwyższą i najszybszą kolejką górską w Europie. Dopiero niedawno została pobita”, napisał Samuel w opisie pod filmem na YouTube.

Samuel zobaczył, jak iPhone wypadł komuś w dłoni kilka rzędów przed nim

zdjęcie: YouTube
zdjęcie: YouTube

Mężczyzna odwiedzał Hiszpanię jako przedstawiciel Nowej Zelandii w Mistrzostwach Świata w piłce nożnej. Samuel powiedział mediom, że podczas jazdy w Szambali zobaczył, jak mężczyzna upuścił iPhone’a i głośno zażartował, że wszyscy z tyłu powinni przygotować się na złapanie smartfona.

Fistballer Samuel złapał smartfona bardzo efektownie. Mężczyzna wykazał się ogromną zręcznością i błyskawicznym refleksem.

Czytaj: Straszny wypadek w wesołym miasteczku. Wagonik wypadł z szyn!

zdjęcie: YouTube
zdjęcie: YouTube
zdjęcie: YouTube

„Gdy ruszyliśmy zapomniałem o całym świecie. To była jedna z takich chwil, gdy czuje się adrenalinę i zapomina na chwilę o wszystkim, to była dobra jazda. I nagle po pierwszym zjeździe w dół zobaczyłem, jak telefon frunie w moją stronę, więc wyciągnąłem rękę i udało mi się go złapać” – powiedział mężczyzna.

Możesz obejrzeć cały filmik poniżej:

Samuel zwrócił telefon osobie, która go upuściła. Mężczyzna jako podziękowanie kupił piłkarzowi wideo z przejażdżki kolejką górską.

Jednak Samuel później stracił swój zegarek Apple Watch, który spadł mu z dłoni podczas jazdy na innej karuzeli. Z pewnością był to niszczycielski dzień dla produktów Apple.

Kolejka górska Shambhala w parku Port Aventura w Hiszpanii ma 78 metrów wysokości i jedzie się z prędkością aż 134 km/h. Była to największa kolejka górka do czasu, aż otwarto Hyperion w Energylandii w Polsce latem ubiegłego roku.

Źródło: YouTube

Czytaj: Rollercoaster Restaurant – jedzenie dostarczane jest w szalony i widowiskowy sposób!