Ładowarka do telefonu z lampkami choinkowymi

0
1447

Dzięki Amazon możesz udekorować swój telefon lampkami świątecznymi i nosić świątecznego ducha w każdym miejscu. Opis produktu mówi: „Będziesz podekscytowany przez cały rok”. Chyba musimy w to uwierzyć.

Amazon sprzedaje ładowarki do telefonów, które wyglądają jak lampki choinkowe.

Zdjęcie: amazon.com

Jeśli chodzi o artykuły domowe i ogólnie zakupy, Amazon jest miejscem, w którym kupisz wiele potrzebnych rzeczy. Możesz kupić detergent do prania, przerażające kagańce do psów i leżak na plażę z otworem na twarz do czytania. Wszystko w jednym miejscu i bez wychodzenia z domu.

Na zbliżające się Boże Narodzenie możesz kupić ładowarkę wyglądającą jak lampki na choinkę.

Zdjęcie: amazon.com

Taką ładowarkę mogą zakupić osoby chcące ładować iPhone. Ideą produktu jest „zapewnienie świątecznego blasku, gdy telefon się ładuje i ładowarka jest podłączona do prądu”.

Przewód ładowarki telefonu ma około 130 cm.

Zdjęcie: amazon.com

Opis produktu mówi, że przewód ładowarki ma 130 cm długości i ma 10 diod LED w różnych kolorach, które świecą, gdy ładowarka jest podłączona do prądu.

Ma dziesięć kolorowych światełek LED.

Zdjęcie: amazon.com

Świąteczną ładowarkę do telefonu można zakupić za 15 USD, czyli za około 58 zł. Jest to świetny prezent na Boże Narodzenie.

Lampki zapalają się, gdy ładowarka jest podłączona do prądu.

Zdjęcie: amazon.com

„Byłem sceptycznie nastawiony do takiej ładowarki, ale teraz uważam, że są niesamowite. Wyglądają uroczo i bardzo dobrze ładują telefon. Kupiłem je dla moich przyjaciół, a oni ich kochają. Na marginesie, chciałbym, żeby sznury były nieco dłuższe, ale są zgodne z ich opisem!” Tak opisała produkt jedna z osób po zakupieniu ładowarki.

Niestety, ładowarka jest kompatybilna tylko z iPhone’ami.

Czytaj: Ktoś stracił iPhone podczas jazdy kolejką górską, a ten facet go złapał!

Zdjęcie: amazon.com
Zdjęcie: amazon.com

Po komentarzach widać, że ludzie pokochali takie ładowarki. Ktoś skomentował: „Używam tę ładowarkę każdego dnia! Kupiłam ją w zeszłym roku i uwielbiam ją po dziś dzień!”

Więcej informacji: Amazon

Czytaj: Przejście dla pieszych dla zapatrzonych w smartfony