LEGO przedstawia zestaw do biura

0
271

LEGO wydało zwiastun swojego nadchodzącego zestawu opartego na programie telewizyjnym Biuro (oryg. The Office), podkreślając niektóre z najbardziej pamiętnych momentów serialu.

Zainspirowany serialem komediowym z lat 2005-2013, ten zestaw składa się z 1164 klocków, aby stworzyć niesławną firmę papierniczą Dunder Mifflin.

Odtwórz amerykańskie biuro dzięki temu modelowi kolekcjonerskiemu LEGO® Ideas (21336) inspirowanemu kultowym już serialem Biuro. Zbuduj z klocków LEGO znajome pomieszczenia oddziału Dunder Mifflin w Scranton, w tym gabinet szefa, Michaela Scotta (można oddzielić go od modelu), salę konferencyjną i wiele więcej.

W zestawie będzie też 15 minifigurek niektórych z najbardziej lubianych postaci, w tym Michaela Scotta, Dwighta Schrute’a i Jima Halperta oraz figurka LEGO kota o imieniu Garbage.

Zbuduj recepcję, gabinet Michaela (który można odczepić i ustawić oddzielnie), biurka Jima i Dwighta, biurka Phyllis i Stanleya oraz salę konferencyjną

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Zestaw będzie również zawierał akcesoria inspirowane największymi scenami serialu, w tym imbryk Jima, list i pierścionek zaręczynowy dla Pam, scenariusz filmu Michaela, ukryte bronie Dwighta, garnek z chili Kevina oraz zszywacz w galaretce.

Model ma 7 cm wysokości, 30 cm szerokości i 25 cm głębokości. 

Wielu fanów pakietu Biuro zainteresowało się mediami społecznościowymi, ciesząc się, że wkrótce Lego wyda nową wersję.

Jedna osoba napisała: „15 minifigurek?!! To wspaniałe!”

Ktoś inny skomentował: „To najlepszy zestaw Lego! Nie mogę się doczekać, aby go kupić!”

Trzecia osoba napisała: „WSZYSCY ZACHOWAJMY SPOKÓJ”.

Inna osoba zaś napisała: „‚Uciekam od swoich obowiązków. I to jest dobre – będę układać LEGO”.

Dokładnie to będziemy robić, gdy ten zestaw trafi na półki sklepowe 1 października.

Czytaj: LEGO stworzyło skaner do rezonansu magnetycznego, aby oswajać dzieci z badaniem

Po sukcesie zestawów LEGO Friends and Seinfeld, firma produkująca zabawki nadal czerpie inspirację z ukochanych seriali telewizyjnych.

Źródło: Instagram

Jednak ten zestaw Biuro jest pomysłem superfana i członka społeczności LEGO Ideas Jaijai Lewisa, który jako pierwszy przesłał modele podglądu w 2014 i 2019 roku, według The Hollywood Reporter.

Po tym, jak oba zestawy otrzymały 10 000 głosów, aby przenieść je do produkcji, Lewis stworzył utwór wraz z projektantami LEGO Ideas.

Powiedział: „Ogólnie rzecz biorąc, pracowałem nad tym projektem przez prawie siedem lat.”

„Użyłem zdjęć zza kulis, ustawiłem plany i ponownie obejrzałem pokaz jako odniesienia do moich projektów. Fajnie było odtwarzać klasyczne momenty z serialu na przestrzeni lat.”

Czytaj: Vertigo Summer Jazz Festival we Wrocławiu

„Nawet po tym, jak zdobyłem 10 000 głosów, kontynuowałem dodawanie nowych funkcji, aby ulepszyć model. Jedną z moich największych zmian było przeskalowanie go, aby zmniejszyć zestaw przy zachowaniu tak wielu postaci.”

„Jestem bardzo wdzięczny fanom, którzy przyszli promować i głosować na moje najnowsze projekty, to naprawdę wiele dla mnie znaczy”.