Lis odwiedza mężczyznę grającego na banjo, aby posłuchać muzyki

0
310
Zdjęcie: YouTube

Grający na banjo Andy Thorn to utalentowany muzyk z Boulder w stanie Kolorado – jest najbardziej znany ze współpracy z zespołem Leftover Salmon.

Jednak ostatnio zyskuje uznanie jako muzyczny Doktor Dolittle. Thorn przesłał na YouTube wideo, w którym widzimy jak stoi przed malowniczym krajobrazem górskim w swoim domu w Kolorado, ćwicząc grę na banjo. Dzięki tej grze zapewnił sobie ciekawe spotkanie z rudym lisem.

Dziki lis wydawał się tak bardzo lubić akordy na banjo, że przyszedł posłuchać, jak gra. Zwierzę z uwagą siedziało i słuchało występu Thorna, od czasu do czasu wstając, aby trochę powędrować, ale nigdy nie oddalało się zbyt daleko od występu na żywo. Kiedy Thorn przestał grać, lis podszedł, jakby prosząc o występ na bis.

Czytaj: Facet zdobył zaufanie czarno-rudego lisa, udostępnił 20 oszałamiających zdjęć

Kochający muzykę lis nie podszedł do mężczyzny po raz pierwszy. Wcześniej wielokrotnie odwiedzał Thorna, nawet raz, gdy Thorn grał na swojej pięknej 12-strunowej gitarze.

Lis zapewnił mu wyjątkową muzyczną przyjaźń i wiele inspiracji, do tego stopnia, że Thorn i jego żona napisali piosenki inspirowane codziennymi wizytami lisa podczas zamknięcia przez COVID-19. W ten sposób para zajęła się zmianami zachodzącymi w otaczającym ich świecie, czego efektem był czwarty solowy album Thorna „Piosenki lisa i inne opowieści z pandemii”.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Obejrzyj wideo z wielkiego show, w którym lis i jego przyjaciel Andy Thorn dzielą razem muzyczną chwilę:

Andy Thorn: Strona internetowaYouTubeFacebook

Czytaj: Uratowano lisy z chińskiej hodowli.