Litewska firma wprowadza na rynek chipsy dla dorosłych

0
548

Te nowe chipsy ziemniaczane o smaku cip*i, które niedawno pojawiły się na Litwie, prawdopodobnie pozostawią w ustach interesujący smak.

Według ostatnich badań młodzi ludzie są trzykrotnie mniej skłonni do zakochiwania się niż ich rodzice w tym samym wieku. Częściowo winne są media społecznościowe i nasze przejście do wirtualnego życia, ale jedna z litewskich firm produkujących chipsy ziemniaczane próbuje odwrócić ten trend, wprowadzając kontrowersyjną linię chipsów przeznaczonych wyłącznie dla osób w wieku 18 lat i starszych.

Linia chipsów ziemniaczanych CHAZZ oferuje smaki takie jak małże i białe wino lub koktajl Bloody Mary, ale to właśnie „smak cip*i” przyciąga najwięcej uwagi.

Czytaj: 15 najzdrowszych słonych przekąsek

Jak więc odtworzyć smak żeńskiego narządu rodnego i przystosować go do chipsów ziemniaczanych? Otóż, według strony CHAZZ, cały dział marketingu potraktował to zadanie bardzo poważnie, opierając się na własnych doświadczeniach.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Po serii debat i kłótni zespół odpowiedzialny za projekt zdał sobie sprawę, że wybrane przez niego składniki były zbyt słabe, więc pięciu członków (zarówno chłopców, jak i dziewcząt) miało za zadanie przygotować odpowiednią listę. W Internecie zapytali ludzi, co przypomina im smak sromu, przeprowadzili trochę badań naukowych i w końcu wymyślili mieszankę dziesiątek różnych smaków.

Po sporządzeniu listy smaków została ona wysłana do 3 największych producentów przypraw w Europie. Wymyślili różne próbki, z których tylko te najbliższe zostały wybrane przez CHAZZ. Firma jeszcze bardziej ulepszyła smak, zmieniając proporcje składników, aż byli usatysfakcjonowani smakiem.

Czytaj: Co powstanie w miejsce Solpolu we Wrocławiu?

Czy te chipsy naprawdę smakują jak cip*a? Cóż, tego nie mogę ci powiedzieć. Firma zwraca uwagę, że chipsy są skierowane do osób „odważnych” i „wolnych”, „których stać na życie takie, jakie chcą, którzy nie boją się wyróżniać z tłumu, nie mają kompleksów i nie dbają o to, co o nich mówią inni”.

Litewski producent chipsów twierdzi, że dziewczęta, które w ciągu ostatnich sześciu miesięcy były „zadowolone” ustnie, były bezpośrednio zaangażowane w stworzenie tego nowego, kontrowersyjnego smaku.