Ludzie nie mogą uwierzyć, że ten mężczyzna ma dopiero 25 lat

0
187

25-letni mężczyzna z Zhengzhou niedawno zdobył swoją pięciominutową sławę online po tym, jak jego zdjęcia stały się wirusowe w Internecie z powodu jego niezwykle starego wyglądu.

Pan Zhu nie cierpi na rzadką chorobę, która sprawia, że wygląda nienaturalnie staro jak na swój wiek. Po prostu wygląda jak mężczyzna po czterdziestce, mimo że ma zaledwie 25 lat. Zdjęcia, na których ma na sobie niemodne ubrania, sportowe okulary i zbyt poważną fryzurę, przyciągnęły wiele uwagi na Weibo, chińskiej wersji Twittera, wywołując wiele humorystycznych komentarzy.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Pracownik biurowy z Zhengzhou ma całkiem luźne podejście, jeśli chodzi o żarty dotyczące jego wyglądu, przyznając, że szukając partnerek w aplikacjach randkowych, często jest oflagowywany za fałszywe zgłaszanie swojego wieku. Dodał, że jego niepochlebna garderoba jest wymogiem pracy, choć wielu trudno w to uwierzyć.

Podczas gdy większość internautów z humorem komentowała jego dojrzały wygląd, wielu radziło mu schudnąć, aby zbliżył się do swojego prawdziwego wieku.

Czytaj: Vertigo Summer Jazz Festival we Wrocławiu

„To głównie tłuszcz. Kiedy schudniesz, będziesz wyglądać młodziej” – napisała jedna osoba.

„Nie chodzi tylko o to, by wyglądać na dojrzałego, jesteś naprawdę gruby, więc nie narzekaj na dojrzałość i schudnij” – dodał ktoś inny.

Czytaj: 10 najlepszych sekretów celebrytek, aby wyglądać młodo

To niewiarygodne, w jakich czasach nam przyszło żyć. Jak łatwo inni potrafią osądzać innych i mówić jak żyć. Smutne to i przykre.