Mają już 21 dzieci. Kobieta znowu jest w ciąży

0
3897
Mają już 21 dzieci, a teraz kolejny raz jest w ciąży! Pierwszy raz została mamą w wieku 14 lat. Zdjęcie: facebook.com

Po raz pierwszy została mamą w wieku 14 lat. Dziś na 44 lata i oznajmiła swojemu 48-letniemu mężowi, że znowu jest w ciąży. W kwietniu na świat przyjdzie ich 22 dziecko!

Sue i Noel Radford mieszkają w Wielkiej Brytanii i są rodziną z największą ilością poczętych dzieci. W zeszłym roku, gdy na świat przyszło ich 21. dziecko, powiedzieli, że już nie planują mieć więcej dzieci. Jednak los chciał inaczej i kobieta znowu jest w ciąży. Poznajcie rodziców, którzy bardzo kochają swoje dzieci i są dumni z tego, że nie potrzebują żadnego wsparcia finansowego od państwa.

Małżeństwo prowadzi wspólnie swoją piekarnię. Pierwszy raz zrobiło się o nich głośno w 2008 roku, kiedy na świat przyszło ich trzynaste dziecko.

Zdjęcie: facebook.com

„Zbliżamy się do 15 tygodnia ciąży i wkrótce będziemy mogli poznać płeć dziecka” – napisała niedawno Sue, chwaląc się w mediach społecznościowym zdjęciem z USG.

Małżeństwo Radfordów marzy o synku. Jak na razie są rodzicami 11 chłopców i 10 dziewczynek. Sue także 2 razy poroniła.

Zdjęcie: facebook.com

Najbardziej liczna rodzina Wielkiej Brytanii mieszka od 2004 roku w dawnym domu opieki z 10 sypialniami.

Dwoje najstarszych dzieci: 30-letni Chris i 25-letnia Sophie wyprowadziło się już z rodzinnego domu.

Więc aktualnie pod jednym dachem z rodzicami mieszka ich 19. dzieci, którzy mają od roczku do 23 lat.

Czytaj: 10 rzeczy, których warto nauczyć się w dzieciństwie, aby być szczęśliwym dorosłym.

Zdjęcie: facebook.com

„Życie w tak dużej rodzinie wymaga bardzo dobrej organizacji i jest bardzo wyczerpujące. Codziennie muszę prać 18 kg ubrań moich dzieci. Zjadamy tygodniowo 14 bochenków chleba” – zdradziła Sue.

Zdjęcie: facebook.com

Noel zarabia około 240 tysięcy złotych rocznie. Tygodniowo na samo jedzenie dla rodziny wydaje 1,5 tys. zł. DO tego dochodzą prezenty na Boże Narodzenie i na urodziny. Rodzina nigdy nie poprosiła państwo o pomoc finansową. Nigdy nie żyli na kredyt. Zawsze starczało im pieniędzy na wydatki i najważniejsze potrzeby. Mówią o tym głośno, ponieważ są z tego dumni.

Gdy Sue była po raz pierwszy w 9 miesiącu ciąży, Noel poddał się wazaktomii. Później zrezygnowali z tego pomysłu, ponieważ stwierdzili, że będą chcieli mieć więcej dzieci.

Radforowie lubią całą rodziną podróżować i wspólnie chodzić do kina. Jeśli zainteresowała Cię ich historia i chcesz obejrzeć więcej zdjęć, zajrzyj na ich konto na Facebooku „The Radford family„.

Zdjęcie: facebook.com
Zdjęcie: facebook.com
Zdjęcie: facebook.com

Czytaj: Kobieta zarażona wirusem HIV przekazała nerkę zarażonemu mężczyźnie.