Małe krowy noszą nauszniki zimą, aby chronić je przed mrozem

0
486

Co jest słodszego niż krowa? Krowa w nausznikach! Ronicy często nakładają cielętom specjalnie zaprojektowane nauszniki, aby ochronić ich uszy przed odmrożeniami.

Noworodki są bardziej podatne na zimno ze względu na swój wiek i rozmiar, więc potrzebują dodatkowej pomocy, aby zachować ciepło w zimie. Nauszniki są nie tylko niezwykle praktyczne, ale także absolutnie urocze.

Użytkownik Twittera, Rob N Roll udostępnił zdjęcia nauszników dla krów. Od pierwszego udostępnienia post otrzymał ponad 300 000 polubień i prawie 50 000 retweetów. Nie trzeba dodawać, że ludzie byli absolutnie zachwyceni słodyczą i zahipnotyzowani ujmującymi twarzami każdego cielęcia w kolorowych, ręcznie robionych nausznikach.

Czytaj: Nowa moda: przytul krowę, aby pokonać stres

Niektóre osoby w komentarzach prosiły nawet o wzór, żeby samemu zrobić kilka nauszników. Inni żartobliwie pytali, gdzie mogliby kupić parę dla swoich zwierząt. Jeden z komentatorów zwrócił uwagę na firmę Moo Muffs z siedzibą w Wisconsin, która produkuje i dystrybuuje na całym świecie wodoodporne nylonowe i polarowe nauszniki. Na Etsy są również niezależni producenci, którzy wybierają modne nowe ubrania rolnicze.

Gwarantuję, że te krowy w nausznikach będą dziś najsłodszą rzeczą, jaką zobaczysz przez cały dzień.

Małe krowy noszą specjalne nauszniki, aby chronić je przed zimnem i jest to najsłodsza rzecz na świecie.

Ludzie oszaleli na punkcie tych zdjęć.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Twitter

Czytaj: To najprawdopodobniej najmniejsza krowa na świecie!