„Mam talent” w USA: Sara James i Złoty Przycisk od Cowella

0
537
Sara James w amerykańskim "Mam talent". Źródło: YouTube

Sarę James w Polsce znają wszyscy z programu „The Voice Kids”. Dziewczyna wygrała czwartą edycję i rozkochała w sobie Polaków. Teraz młoda piosenkarka postanowiła podbić świat i wychodzi jej to znakomicie!

Sara James stała się rozpoznawalna w 2021 roku dzięki udziałowi w czwartej edycji „The Voice Kids”, którą wygrała. Kilka miesięcy później reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior 2021. Zajęła tam drugie miejsce z utworem „Somebody”. Teraz Sara postanowiła podbić Amerykę.

Już kilka dni temu pochwaliła się na Instagramie, że wzięła udział w przesłuchaniach do programu „America’s Got Talent”, czyli amerykańskiego odpowiednika „Mam talent!”. Napisała wtedy:

„W końcu mogę wam ogłosić coś, co długo było tajemnicą! Poleciałam jakiś czas temu do Los Angeles i wzięłam udział w przesłuchaniach do „America’s Got Talent”

Czytaj: Istnieje 8 rodzajów inteligencji dzieci. Jaki talent ma Twoje dziecko?

Sara James w „America’s Got Talent”

We wtorek rano czasu polskiego stacja NBC wyemitowała odcinek programu z występem Sary James. Po wejściu na scenę uczestniczka rozpoczęła rozmowę z Simonem Cowellem, a gdy wyjawiła, że jest z Polski, juror przyznał, iż część jego rodziny także pochodzi z naszego kraju. Howie Mandel, także oceniający występy w „America’s Got Talent”, dodał, że również ma polskich przodków.

Simon Cowell zapytał, dlaczego 14-latka zdecydowała się na udział w programie. Sara James powiedziała, że gdy była młodsza, oglądała na YouTubie nagrania z programu i była pod wrażeniem. Dodała:

„Wiecie, jak to mówią: w Ameryce marzenia się spełniają. Więc przyjechałam sprawdzić, czy to prawda”.

Młoda piosenkarka wybrała piosenkę Billie Eilish „Lovely”. Jeszcze przed występem wyraziła nadzieję, że wszystkim spodoba się jej występ. Simon Cowell stwierdził, że ma dobre przeczucie co do jej występu.

Po występie Sary James Sofía Vergara wstała ze swojego miejsca i zaczęła klaskać. Simon Cowell powiedział:

„Słyszeliśmy przez lata wielu wokalistów, ale to było wow! Może nie było idealnie, ale masz w sobie prawdziwy blask gwiazdy”.

„Sara, to Twój pierwszy raz w Ameryce? To musi być niesamowite uczucie występować przed amerykańską publicznością, pewnie o tym marzyłaś. Pamiętam, kiedy po raz pierwszy przyjechałem do Ameryki, a było to 20 lat temu. To był moment, którego nigdy nie zapomnę. Chcę, żebyś i Ty zapamiętała ten moment na zawsze” – powiedział Cowell i wcisnął Złoty Przycisk, co oznacza, że Polka od razu przechodzi do półfinału i występu na żywo.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Zobaczcie jej występ:

„Jest we mnie tyle radości, że trudno mi to opisać słowami! To piękne móc dzielić się z Wami tym szczęściem! Dziękuję Simon Cowell, dziękuję AGT, całej produkcji za pomoc i wsparcie. Jestem przeszczęśliwa! Złoty przycisk od Simona Cowella – nadal nie wierzę” – napisała na Instagramie Sara James.

Fragment występu Sary James trafił do oficjalnej zapowiedzi show. 

Czytaj: Para taneczna wystąpiła w talent show. Sztuka na najwyższym poziomie, to trzeba zobaczyć!